Reklama
Reklama

O romansie Mikołaja Roznerskiego aż huczy. Tego nikt się nie spodziewał

Mikołaj Roznerski (38 l.) to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Niedawno media obiegła informacja o domniemanym romansie gwiazdora. Mało, kto się spodziewał tego po 38-latku. Wszystko przez opublikowane w sieci zdjęcie.

Od paru miesięcy fanki Mikołaja Roznerskiego zastanawiają się, czy ich ulubiony aktor jest obecnie w związku. Okazuje się, że 38-latek najprawdopodobniej znalazł miłość życia. Mowa bowiem o tancerce Annie Głogowskiej.

Kiedy Mikołaj Roznerski potwierdzi plotki?

Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianną Kalską po ponad 4-letniej relacji. Po jakimś czasie zaczęto spekulować, że 38-latek spotyka się ze starszą od siebie Anną Głogowską. Pomimo tego, że aktor dość mocno strzeże swojej prywatności, to fani wypatrzyli go jakiś czas temu na romantycznej randce z Anną w Paryżu.


Głogowska nie potwierdziła jeszcze tych rewelacji, jednak cały czas podsyca plotki na swoim instagramowym koncie. 44-letnia choreografka jakiś czas temu udostępniła w sieci zdjęcie bukietu z czerwonych róż, do którego dodała osobliwy hashtag (#odkolegizpracy), który następnie usunęła. Jak wiadomo 38-latek i Anna razem pracują w Teatrze 6. piętro. Czy to oznacza, że mają romans?

Reklama

Mikołaj Roznerski - związki

Mikołaj Roznerski był w związku z aktorką Martą Juras, z którą ma syna Antoniego. Po rozstaniu z Martą aktor zaczął spotykać się z Olgą Bołądź. Związek Olgi i Mikołaja nie trwał jednak długo.

Po zakończeniu relacji 38-latek postanowił spotykać się z Marceliną Zawadzka. Niestety także i ta relacja szybko się zakończyła.

Mikołaj Roznerski związał się z Adrianną Kalską na 4 lata - ten związek również nie doczekał się sformalizowania.

Zobacz też:

Co robi i jak wygląda syn Edwarda Miszczaka? To prawdziwy przystojniak

Martyna Wojciechowska mówi o zarobkach w show-biznesie. "Są demoralizujące"
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama