Reklama
Reklama

Anna Głogowska świętuje urodziny. Jej wpis podgrzewa plotki o romansie z Roznerskim!

Anna Głogowska 2 kwietnie skończył 44 lata. Tancerka w mediach społecznościowych pochwaliła się prywatnym nagraniem z imprezy urodzinowej, a przy okazji zdradziła, że "kocha i jest kochana". Jej słowa podgrzały plotki o romansie z Mikołajem Roznerskim!

Od dłuższego czasu media donoszą, że Anna Głogowska spotyka się z Mikołajem Roznerskim. Informatorzy donosili, że para widziana była razem na romantycznym wyjeździe do Paryża, jednak żadna ze stron nie skomentowała tych rewelacji.

Sam Mikołaj Roznerski wymijająco wyznał, że "jego serce jest zajęte przez synka", a Anna Głogowska zapytana przez magazyn "Party" o relację z aktorem odpowiedziała, że "nie pomoże żadnej redakcji w tej sprawie". Ich enigmatyczne wyznania tylko podgrzewały plotki o domniemanym romansie, a ostatni wpis Anny znów zwrócił uwagę internautów na jej życie prywatne.

Reklama

Anna Głogowska świętuje urodziny. Jej wpis podgrzewa plotki o romansie z Roznerskim!

Anna Głogowska w sobotę skończyła 44 lata. Z tej okazji wystawiła przyjęcie dla najbliższych. W mediach społecznościowych zamieściła nagranie z imprezy. Na załączonym materiale widzimy, jak uradowana tancerka zdmuchuje świeczki na torcie. Największą uwagę fanów zwrócił jednak podpis pod wideo. We wpisie kobieta wyznała, że "kocha i jest kochana".

Czyżby owe "kochanie" dotyczyło relacji z Mikołajem Roznerskim? 

Anna Głogowska: wiek, kariera, taniec

Anna Głogowska urodziła się w 1978 roku w Krakowie. Treningi tańca rozpoczęła w 1991 roku. W 2005 roku zadebiutowała jako trenerka tańca w programie "Taniec z Gwiazdami". Łącznie wystąpiła w dziewięciu sezonach. W 2013 roku współprowadziła program rozrywkowy telewizji Polsat "Got to Dance. Tylko taniec".

Współtworzyła spektakle taneczne, a także wystąpiła w wielu teledyskach. 

Posiada klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych.

Zobaczcie również:

Wpadki na gali Grammy! Które gwiazdy nie popisały się stylizacją?

Grammy 2022: Najpiękniejsze kreacje wieczoru. Doja Cat, St. Vincent, Lady Gaga

Elsa Hosk zachwyca figurą. Rok temu została mamą!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy