Reklama
Reklama

Co robi i jak wygląda syn Edwarda Miszczaka? To prawdziwy przystojniak

O Edwardzie Miszczaku (67 l.) zrobiło się niedawno głośno, ponieważ zdecydował się odejść z pracy w TVN. To właśnie tam nieprzerwanie od 1997 roku był dyrektorem programowym stacji, a także wiceprezesem zarządu spółki akcyjnej TVN. Mało kto zdaje sobie sprawę, że 67-latek ma dwóch dorosłych synów. Jeden z nich postanowił pójść w ślady ojca. Zobaczcie, co robi i jak wygląda Szymon Miszczak.

Szymon Miszczak jest owocem małżeństwa Edwarda Miszczaka oraz jego pierwszej żony Małgorzaty, która zmarła w 2019 roku. Jak się okazuje, syn 67-latka poszedł w jego ślady i wybrał pracę w show-biznesie.

Czym zajmuje się syn Edwarda Miszczaka?

Szymon Miszczak urodził się w 1982 roku. Mężczyzna postanowił swoją karierę związać z pracą w branży filmowej. Okazuje się, że przez pewien czas pracował w TVN, gdzie odpowiadał za dokumentację seriali paradokumentalnych.

Reklama

Współpracował przy takich produkcjach jak "W11. Wydział śledczy" oraz "Detektywach". Obecnie 39-latek zasiada w zarządzie fundacji OFF Camera. Szymon odpowiada za organizację festiwali.

Edward Miszczak - kariera

Edward Miszczak urodził się 18 marca 1955 roku w Jaśle. Skończył technikum elektryczne w Krośnie. Studiował również historię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

W trakcie studiów rozpoczął karierę w radiu studenckim. Pracę zawodową zaczynał z kolei w Radiu Kraków.

W 1989 roku współtworzył ze Stanisławem Tyczyńskim klipy wyborcze. W 1990 roku znalazł się wśród twórców komercyjnego radia RMF FM.

W 1997 roku przeszedł do TVN, rok później został dyrektorem programowym stacji. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN. Dołączył również do zarządu spółki TVN Grupa Discovery.

Był żonaty z Małgorzatą, ma dwóch synów: Szymona i Szczepana. W 2021 roku zawarł związek małżeński z Anną Cieślak.

Zobacz też:

Johnny Depp wyprowadzony z hotelu. Media obiegły niepokojące zdjęcia. Co tam się zadziało?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza, na jakie stawki reklamowe może liczyć


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy