Reklama

Reklama

Reklama

Edward Miszczak wydał oświadczenie w sprawie swojego odejścia. Jego słowa zaskakują

Edward Miszczak (67 l.) w telewizji TVN pracował przez ponad 25 lat. Informacja o jego odejściu pojawiła się w mediach parę godzin temu. Teraz 67-latek postanowił wytłumaczyć się ze swojego ruchu. Wiemy, dlaczego podjął takie kroki.

Edward Miszczak przez wiele lat pracował w TVN jako dyrektor programowy. To właśnie on odpowiadał za akceptację tematów, nowych projektów czy budżetów. Parę godzin temu media obiegła informacja, że 67-latek postanowił zrezygnować z pełnionej dotychczas funkcji.

Wiadomość przekazała dyrektor generalna TVN, Katarzyna Kieli.

Edward Miszczak wydał oświadczenie w sprawie odejścia z TVN

Edward Miszczak nie kazał fanom długo czekać na odpowiedź. Jak możemy przeczytać na portalu pudelek.pl, po kilku godzinach od oficjalnej informacji Miszczak postanowił wydać oświadczenie, w którym podziękował za lata wspólnej pracy.

Reklama

W kolejnej części oświadczenia Edward Miszczak wyznał, że potrzebował zmian. Niestety nie wyjawił swoich dalszych planów.

Edward Miszczak - kariera

Edward Miszczak urodził się 18 marca 1955 roku w Jaśle. Ukończył technikum elektryczne w Krośnie, następnie studiował historię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

W trakcie studiów pracował w radiu studenckim. Pracę zawodową zaczynał w Radiu Kraków. Tworzył także reportaże w tym o tematyce katyńskiej i sybirackiej.

W 1989 roku współtworzył ze Stanisławem Tyczyńskim klipy wyborcze dla Komitetu Obywatelskiego. W 1990 roku  znalazł się wśród twórców komercyjnego radia RMF FM. Pełnił tam funkcję dyrektora anteny, a następnie również wiceprezesa zarządu radia.

W 1997 roku przeszedł do TVN, rok później został dyrektorem programowym stacji. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN. Dołączył również do zarządu spółki TVN Grupa Discovery.

Zobacz też:

Tomasz Lis odszedł w atmosferze skandalu! Jest ciąg dalszy! Pracownicy chcą mówić, Newsweek wciąż milczy...

Maciej Musiał zagrał w nowym serialu Netflixa. Co za sukces


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy