Reklama
Reklama

Roznerski pobił kolegę na planie serialu! Zaskakujące kulisy wydarzenia

Mikołaj Roznerski (38 l.) może pochwalić się umięśnioną i dobrze zbudowaną sylwetką. Jak się okazuje, czasem silna budowa ciała może jednak przeszkadzać, o czym przekonał się jego kolega po fachu, Tomasz Ciachorowski (42 l.). Kiedy aktorzy wspólnie występowali w serialu, doszło do niemiłego incydentu. Zaskakujące kulisy bójki!

Mikołaj Roznerski sławę i sympatię widzów zyskał za sprawą roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość". Aktor już przez ponad 10 lat występuje w TVP, ale w międzyczasie rozwinął karierę, pojawił się w wielu filmach, a także udało mu się dostać do obsady "Zniewolonej". Niestety wojna uniemożliwiła dalsze kręcenie odcinków, ale może 38-latek jeszcze wróci na plan. 

Reklama

Oprócz aktorstwa Roznerski lubuje się również w sporcie i sztukach walki.

O tym, że 38-latek ma siłę, przekonał się jego kolega po fachu, Tomasz Ciachorowski.

Roznerski pobił kolegę z serialu! Zaskakujące kulisy wydarzenia

Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski przez pewien czas grali rywali w "M jak miłość". Ich bohaterzy serdecznie się nienawidzili, a w scenariuszu panowie mieli rozpisaną do odegrania bójkę. 42-latek w wywiadzie w "Taki jak ty" w TVP Kobieta, przyznał, że podczas kręcenia agresywnej sceny na potrzeby produkcji doszło do wypadku!

Jak się okazało, felerna zmiana doprowadziła do sytuacji niemalże tragicznej. Mikołaj kopnął Tomasza, ale nie trafił w brzuch, tylko nieco niżej...

Spodziewaliście się, że w "M jak miłość" dochodzi do takich brutalnych scen?

Mikołaj Roznerski: wiek, kariera, rodzina

Mikołaj Roznerski urodził się w grudniu 1983 roku we Wrocławiu.

W 2007 roku ukończył wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Lalkarskim. Studiował też na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze.

Karierę rozpoczął od grywania w teatrach, na planie pojawił się w 2005 roku w filmie "Emilia", ale to rola w "M jak miłość" przyniosła mu sławę i rozpoznawalność. Roznerski grywał również w innych popularnych serialach, a także w wielu filmach pełnometrażowych. Obecnie w kinie emitowane są filmy z jego udziałem: "Gierek" oraz "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". 

Prywatnie związany był z Martą Juras, z którą ma syna. Ostatnio głośno było również o jego rozstaniu z Adrianą Kalską i rzekomym romansie z Anną Głogowską.

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Tomasz Ciachorowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy