Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską, a teraz przytula się do ciążowego brzucha. "Pękam z dumy"

Mikołaj Roznerski postanowił pochwalić radosną nowiną. Choć ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, bo przecież rozpadł się jego związek z Adrainą Kalską, o czym poinformowali na Instagramie. Teraz aktor mógł przekazać fanom nieco radośniejsze wieści...

Od kilku miesięcy prasa plotkarska rozpisuje się na temat rozstania Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Gdyby nie rozwód Cichopek i Hakiela, pewnie nadal wzbudzaliby ogromne zainteresowanie, a tabloidy próbowałyby dociec, czemu tych dwoje nagle się rozstało. 

W końcu tworzyli udany związek, a fani mogli podziwiać ich nie tylko na ściankach, ale i w serialu "M jak miłość", gdzie przecież wspólnie występują. Teraz na planie musi być im dość niezręcznie...

Reklama

"Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności" - pisała Kalska. 

Roznerski przekazał radosną nowinę z domu

I faktycznie wspólnie konsekwentnie milczą na temat powodów rozstania. Aby jednak fani i obserwatorzy na Instagramie byli zadowoleni, celebryci muszą dostarczać im nowych powodów do "lajkowania" i komentowania. 

W Wielkanoc Mikołaj nieźle się o to postarał. Tym razem aktor miał do przekazania radosną nowinę. Postanowił bowiem ogłosić światu ciążę... jego siostry.

Na fotce trzyma ją za rękę i przytula się do ciążowego brzuch. 

"Moja kochana Siostrzyczka i mały Siostrzeniec. Pękam z dumy. A jak Wasze Święta?" - napisał Mikołaj.

Kalska zostawi lajka?

Zobacz też:

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Marcjanna Lelek z "M jak Miłość" dokonała coming outu! "Zakochałam się w dziewczynie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama