Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znowu razem! Są na siebie skazani

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się na początku tego roku. Uchodzili za zgraną, spokojną parę. Wydawało się, że aktor w końcu się ustatkuje... Jednak w styczniu zamieścili oświadczenie, w którym poinformowali, że ich relacja się rozpadła. Kalską i Roznerskiego łączyło nie tylko uczucie, ale i praca. Wciąż widują się na planie serialu "M jak miłość" i grają w jednej sztuce w teatrze. Jak wygląda teraz ich współpraca?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli razem cztery lata. Wydawało się, że ich związek jest stabilny i nic tego nie zaburzy. Jednak na początku 2022 roku w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu. Para miała to ukrywać, ponieważ łączyły ich zawodowe zobowiązania, które musieli wspólnie wypełnić. Mówiło się, że nie chcieli również psuć atmosfery na planie serialu "M jak miłość", gdzie oboje grają.

Reklama

Nie trzeba było długo czekać... Jeszcze w styczniu Kalska potwierdziła te doniesienia. Na jej Instagramie pojawiło się oświadczenie. "W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności" - napisała aktorka.

Mikołaj Roznerski starał się uspokoić fanów i zapewniał w wywiadach, że oboje z Kalską są profesjonalistami, a sytuacja ta nie wpłynie na ich role w "M jak miłość". Na jaw jednak wyszło, że ich relacje nie są najlepsze. Co więcej, jest to odczuwalne na planie serialu. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znowu razem!

Teraz okazuje się, że aktorzy pojawią się razem także na deskach teatru! Grają w sztuce "Boeing, boeing". Na Instagramie Teatru Pozytywnego można zobaczyć zdjęcia ze spektaklu, na których są Kalska i Roznerski. Można śmiało powiedzieć, że są na siebie skazani... I to nie tylko podczas prób, ale także w busie, ponieważ to objazdowa sztuka i będą ją wystawiać w całej Polsce. 

W mediach społecznościowych jest także nagranie, na którym aktorzy zapraszają widzów na spektakl w Dąbrowie Górniczej. Zarówno Adriana, jak i Mikołaj, są na nim uśmiechnięci i zdaje się, że nie przeszkadza im, że razem pracują. Potwierdzają to również słowa aktorki...

***

Zobacz także:

Zaparkowała na przejściu dla pieszych i poszła na kawusię. Poznajecie?

Cichopek ukrywała to przed wszystkimi. Przyjaciele w szoku

Bulwersujące informacje o ostatnich dniach życia Krawczyka. Wdowa odpowiada

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy