Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek ukrywała to przed wszystkim! Znajomi z pracy byli zszokowani informacją o rozstaniu!

Katarzyna Cichopek (39 l.) i Marcin Hakiel (38 l.) poinformowali, że po 17 latach wspólnego życia postanowili się rozstać. Wiadomość o rozwodzie pary zszokowała nie tylko internautów, ale i kolegów z pracy aktorki. Nikt nawet nie przypuszczał, że w jej życiu prywatnym dzieje się coś niedobrego. Z ust Cichopek ponoć ani na chwilę nie schodził uśmiech...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wytańczyli sobie uczucie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Para poznała się w 2006 roku na planie 2. edycji tanecznego show i zakochała się w sobie. Udało im się dodatkowo wytańczyć pierwsze miejsce i cieszyć się przez chwilę taneczną karierą.

Widzowie niemalże od pierwszego odcinka mogli obserwować rodzące się między nimi uczucie. Nie da się ukryć, że eks zakochani wydawali się jedną z najszczęśliwszych i najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie.

Reklama

To tylko pokazuje, jak wyidealizowane życie na Instagramie i sztuczne uśmiechy - dalekie są od prawdziwego życia. Jeszcze kilka tygodni temu Cichopek chwaliła się bowiem rodzinnym wyjazdem na narty, a rodzinną fotką z Seszeli zapowiadała kolejny wyjazd.

Koniec małżeństwa Cichopek i Hakiela

Nieoczekiwanie jednak para podjęła decyzję o rozstaniu. Mimo wielu spekulacji - żadne z nich nie potwierdziło, dlaczego postanowili zakończyć 17-letni związek i 14-letnie małżeństwo. "Cichopki" pobrali się w 2008 roku w sanktuarium Marki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Para doczekała się również dwójki dzieci - Adama i Heleny.

Kasia Cichopek na chwilę zniknęła z mediów społecznościowych, podczas gdy Hakiel pokazywał w swoich relacjach na Instagramie, jak spędza weekend. Wybrał się bowiem z córką na wycieczkę do stadniny koni, gdzie pociecha próbowała swoich sił w jeździectwie.

Marcin oprócz rozwodu zafundował sobie jeszcze jedną zmianę. Nie sposób przejść obojętnie obok jego nowego image’u. Już wkrótce były mąż Cichopek zmienił fryzurę i postawił na... platynę! Czy to zapowiedź jakiegoś nowego początku?

Koledzy z planu byli w szoku, gdy w końcu wyszło to na jaw!

Okazuje się, że o kłopotach w raju niewielu wiedziało. Nawet serialowa matka Cichopek, aktorka Hanna Mikuć, nie miała pojęcia, że przeżywa jakieś trudne chwile. Kasia nie chciała martwić kolegów z planu i... nikomu nie powiedziała.

Aktorka przekonuje jednak, że Kasia jest "niezwykle odważną kobietą, która nawet tak bolesnej sytuacji jak rozpad małżeństwa - będzie umiała stawić czoła". Artystka ma również nadzieję, że uda jej się jeszcze ułożyć życie.

Kasia postanowiła od razu wrócić na plan i nie pogrążać się w smutku. Produkcja "M jak miłość" w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że była pełna optymizmu.

O rozwodzie nie mieli pojęcia również koledzy Kasi z "Pytania na śniadanie". Dla wszystkich z redakcji było to ogromne zaskoczenie.

"Super Express" ustalił również, że do sądu nie trafił jeszcze żaden pozew rozwodowy. Być może jest jeszcze nadzieja, by Kasia Cichopek i Marcin Hakiel się ze sobą zeszli?

Zobacz też:

Kasia Cichopek. Marcin Hakiel zmienia się dla nowej kobiety? Ale metamorfoza!

Katarzyna Cichopek przemówiła po rozstaniu z Hakielem! Przekazała ważną wiadomość!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy