Reklama
Reklama

Nowy film Patryka Vegi bez cenzury. Rozenek jako "samotna milf", szczekająca Zborowska...

Patryk Vega opublikował w internecie tzw. zwiastun reżyserski filmu „Miłość, seks & pandemia”, który jest jego najnowszym dziełem. Premiera filmu przewidywana jest na 4 lutego 2022 roku. Tym razem wielbiciele Vegi będą mogli zobaczyć erotyczny dramat obyczajowy, w którym nie brakuje mocnych scen.

Patryk Vega (45 l.) jest polskim reżyserem, scenarzystą i socjologiem. W świecie kinematografii zasłynął produkcjami: "Kobiety mafii", "Polityka" oraz "Botoks". Nie poprzestaje jednak na tym i już w lutym zaprezentuje światu nowe dzieło.

"Miłość, seks & pandemia" to film opowiadający historię trzech przyjaciółek, które szukają na mieście mężczyzn i zabawy.  Bohaterkami filmu są Kaja - pewna siebie dziennikarka, która kochanków ma bez liku, Olga - surowa prokurator i twarda feministka, Nora - ceniona fotografka, której życie uczuciowe od dłuższego czasu pozostaje w stanie całkowitego rozkładu. Jak napisał Patryk Vega: każda z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy". W główne bohaterki wcieliły się Małgorzata Rozenek-MajdanAnna Mucha oraz Zofia Zborowska-Wrona.

Reklama

Kolejny kontrowersyjny film Vegi

Nowa produkcja Vegi ma pojawić się w kinach 4 lutego 2022 roku. Producenci liczą, że będzie najchętniej oglądanym dziełem podczas tegorocznych Walentynek. Trudno jednak oceniać, czy produkcja okaże się hitem. Ostatnie filmy Patryka Vegi zgromadziły w kinowych salach niewiele ponad 400 tys. widzów, plasując się tym samym daleko poza 10 najpopularniejszych filmów minionego roku. Dużo większym zainteresowaniem cieszyły się "Dziewczyny z Dubaju", a nawet "Teściowie".

Kontrowersyjny zwiastun "Miłości, seksu & pandemii"

Patryk Vega postanowił rozgrzać publiczność przed swoją najnowszą premierą. Opublikował na YouTube nieocenzurowaną zapowiedź, czyli tzw. zwiastun reżyserski. Mocno kontrowersyjny klip podzielił jego fanów. Wśród licznych pochwał, nie zabrakło słów krytyki.

Zobacz też: 

Patryk Vega musiał pożegnać się z autem! Zostało wylicytowane
Modelka zarzuca firmie erotycznej kradzież wizerunku. Ich lalka bardzo ją przypomina
Pozew przeciwko Nirvanie ws. okładki płyty. Sąd zdecydował

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy