Reklama
Reklama

Zofia Zborowska szlocha na Instagramie i błaga o pomoc. Straszne, co się stało!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona jakiś czas temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Nadzieja. Świeżo upieczona mama chroni prywatność swojej córeczki, nie pokazała jeszcze w mediach jej twarzy. Teraz postanowiła jednak nagrać wzruszający apel... Rozszlochała się na Instagramie!

Życie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony zmieniło się bezpowrotnie. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a celebrytka skrupulatnie relacjonowała przebieg całej ciąży na Instagramie. Teraz młoda mama również jest aktywna na Instagramie i angażuje się w parentingowe tematy.

Aktorka opowiada o macierzyństwie i pokazuje jego prawdziwe oblicze, bez ubarwień. Jest naturalna i niczego nie idealizuje. Zborowska porusza też poważne tematy, a swoje zasięgi postanowiła wykorzystać teraz do pomocy małej dziewczynce.

Opublikowała przejmujące instastory, na którym nie mogła powstrzymać płaczu. Chodzi o Zosię, która walczy z SMA. Pomóc dziecku może tylko terapia genowa, która jest niezwykle kosztowna. Gwiazda natychmiast postanowiła zaangażować się w akcję.

Zborowska błaga o pomoc

Reklama

Zborowska zaapelowała również o pomoc. Zaznaczyła, że jeszcze nie jest za późno i jest szansa na to, by uratować czyjeś życie.

Gwiazda później przeprosiła za swoje emocjonalne podejście. Wyznała jednak, że nie potrafi sobie wyobrazić nawet jako mama, co przechodzą rodzice. Aktorka poinformowała również, że zamierza zrobić kolejne przelewy, bo ma nadzieję, że cała akcja się uda.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Smutne, jak upokorzyli Frąckowiak! I to na oczach całej Polski 

Ogórek i Jakimowicz ujawnili prawdę o swojej rela

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy