Reklama
Reklama

Niespodziewane zwroty akcji w „Love Island”. Brudne myśli Roksi i pożegnania z willą

Pary zapowiadały się bardzo dobrze… Niestety nie wszyscy czuli willowy vibe. Niektórzy nie mogli się odnaleźć w nowej sytuacji. Co się stało w willi?

W środowym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" nadszedł czas małych podsumowań i przetasowań. "Obserwowaliśmy z Kubą wczoraj wszystkich i myślimy, że się porobiły grupki" - zdradziła Wero.

Dziewczyna powiedziała, że zaczyna jej to przeszkadzać, bo zdecydowanie uczestnicy z Casa Amor, którzy weszli do willi, trzymają się tylko ze sobą i... obgadują innych!

Islanderzy rozmawiali o gorącym zadaniu z lodem. Na mężczyznach otwartość dziewczyn zrobiła ogromne wrażenie.

Reklama

Piotr narzekał na to, że jest w parze z Alicją. Dziewczyna według niego pasuje bardziej na kolegę niż na kobietę do wspólnego życia. To był bardzo ostry osąd...

Ale tutaj jest ogień!

Roksana była wpatrzona w nowego Pawła.

"Jezu, ale ja mam brudne myśli z Tobą" - powiedział.

"Tak? Jakie? Pokaż!" - kokietowała Roksi.

Kobieta zaczęła całować partnera, a ten powiedział, że nie wie, jak by skończyli w kryjówce. Oj, czy to była delikatna zapowiedź tego, co ich czekało? Para cały czas się obściskiwała i mówiła sobie czułe słówka.

Zakochana para?

Sasza był oczarowany Angeliną. Chłopak komplementował partnerkę i powiedział szczerze, że jest ona dla niego miłą niespodzianką. Zauważył też, że są do siebie bardzo podobni i tak samo ekspresyjni. W tym momencie przyszedł... SMS! Para poszła na swoją pierwszą wspólną randkę! Randki poza willą zawsze sprzyjały szybszemu rozwojowi relacji.

"Czuję, że moje serce jest dla Ciebie" - powiedziała Angelina.

Piotrek rozmawiał z Alicją. Okazało się, że para totalnie rozjeżdża się światopoglądowo! Ala mówiła o tym, że jest romantyczką, jednak do życia niepotrzebny jest jej ślub ani inne deklaracje. Piotr uważał zupełnie inaczej! Oj, nie było tutaj chemii...

Smutne rozstania

Paweł nie mógł odnaleźć się w nowej sytuacji. Chłopak bardzo tęsknił za Paulą. Nie mógł patrzeć na obnoszącą się szczęściem byłą dziewczynę. To chyba było prawdziwe jednostronne zakochanie... W pewnym momencie wstał i się spakował.

"Spotkałem tutaj osobę, z którą chciałem coś zbudować. Nie udało się, trudno. Jestem, jaki jestem. Nie spotkam już tutaj innej sympatii. Mój czas na Wyspie Miłości się skończył" - pożegnał się z uczestnikami.

"Wierzę w to, że będzie mu lepiej poza willą, gdzie nie będzie patrzył na Paulę" -  skwitowała Alicja.

Sasza i Angelina wrócili z randki, podczas której stali się oficjalną parą! Uczestnicy świętowali, kiedy... przyszedł SMS: "W której parze nie ma szansy na miłość? Zdecydujcie teraz" - przeczytały dziewczyny.

Wyspiątka usiadły w Kręgu Ognia i... wytypowały Alicję i Piotrka. Para nie była zaskoczona wyborem. Mało tego! Sama na siebie głosowała. Mieli na spakowanie 30 minut. W tym momencie Roksana i Paweł otrzymali zaproszenie do kryjówki. Byli zachwyceni!

Attention, please!

"Mnie to się lubi albo nienawidzi" - powiedziała Paula. Sara, Kamil i Wero byli zażenowani tym, co dziewczyna wygadywała. "Boże, ona musi robić przy sobie taki szum" - skomentowała Sara. "Taaak! Dokładnie! To taka laska z typu attention, please!" - wtórowała jej Wero.

Kamil twierdził, że Paula bardzo traci na tym, że nie jest z Pawłem, bo przynajmniej przy nim była wyciszona...

"To nie jest osoba, z którą bym się trzymała w normalnym życiu. Teraz ją toleruję, bo razem jesteśmy w programie" - powiedziała Wero. 

Roksana i Paweł w kryjówce przeżyli miłosne uniesienia! To była chyba najgorętsza kryjówka tego sezonu!

Przegapiłeś  "Love Island"? Nic straconego! Wszystkie odcinki znajdziesz pod tym linkiem!

Zobacz też:

Pierwsza gorąca randka w "Love Island. Wyspa Miłości"! Mamy parę!

Caroline i Mateusz z "Love Island" rozstali się w atmosferze skandalu. Zaskakujący zwrot akcji!

Przykre słowa w "Love Island. Wyspa miłości"! Kto zalał się łzami?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 6
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy