Reklama
Reklama

Przykre słowa w „Love Island. Wyspa miłości”! Kto zalał się łzami?

Odcinek rozpoczął się dla uczestników ogromnym zaskoczeniem, bo w wilii pojawiła się Karolina Gilon! Jak skończyła się jej wizyta? Czy wszyscy byli zadowoleni?

Karolina zaprosiła wyspiątka do Kręgu Miłości. Szykowało się kolejne przeparowanie. Znów wybierali mężczyźni.

Nowy uczestnik, ku niezadowoleniu Daniela, na swoją partnerkę wybrał Natalię. Kamilowi udało się ponownie "upolować" Sarę. Kobieta została zapytana o wrażenia. "No cóż, zależy mi na Kamilu, ale ta przerwa była nam potrzebna" - odpowiedziała.

"Wybieram dziewczynę, której chciałbym powiedzieć dwa słowa, ale się hamuję" - zaczął Kuba i... wybrał Wero!

Roksana poszła do Daniela, a Wiktoria znowu do Sebastiana. Paweł został ze swoją obecną partnerką - Paulą.

Reklama

Męska solidarność

Islanderzy zebrali się na męskie pogaduchy. "O matko, jak się cieszę! Noc na legalu!" - cieszył się Kamil.

Mężczyznom było przykro, że Danielowi nie udało się wybrać Natalii. "No cóż, jak mam być z nią, no to będę, nawet jeśli mam na to poczekać" - wytłumaczył.

Islanderzy nie obawiali się obecności nowego mężczyzny. Paweł powiedział, że każdy z nich ma prawo do poznawania kobiet, bo przyjechali tutaj po miłość.

3x nuda?

Natalia nudziła się podczas rozmowy z Saszą. Zupełnie nie znała chłopaka, podobał jej się wyłącznie (jak na razie) wizualnie. Niestety, okazało się, że wygląd to za mało. Dziewczyna czuła się pomijana - 28-latek mówił wyłącznie o sobie i nie był ciekaw zdania swojej partnerki.

Roksana nie miała o czym rozmawiać z Danielem i czuła się niezręcznie. Czy dla uczestniczki znajdzie się właściwy partner w willi?

Daniel złapał w garderobie Natalię. "No i co tam? Jak tam nowy?" - zagaił. Dziewczyna spojrzała na niego z politowaniem.

"No przestań! No, wyglądowo fajny, ale nic poza tym. On cały czas gada! Na początku mnie denerwował, a teraz wkur..." - odpowiedziała Natalia.

"Cóż, mnie trudno przebić" - skwitował Daniel. Natalia spłonęła rumieńcem.

Przykre słowa i łzy

Roksana w końcu mogła zamienić słowo z Saszą! Niestety, rozmowa nie należała do przyjemnych. Uczestnik powiedział jej, że niestety, ale nie jest w jego guście. Nie podoba mu się jej twarz, a tak poza tym woli szczupłe kobiety. Dziewczyna poczuła się urażona i nieatrakcyjna. Żaden z uczestników do tej pory nie był tak obcesowy!

W trakcie rozmowy z dziewczynami Roksana się rozpłakała. Słowa Saszy były dla niej bardzo bolesne.

Natalia powiedziała Saszy, że jest za bardzo na sobie skupiony i źle się czuje w jego towarzystwie. 22-latka zaznaczyła, że chciałaby czuć się ważna w ich relacji. Aby zatrzeć złe wrażenie, chłopak zaproponował wspólny taniec.

Pewny siebie Daniel stwierdził, że Natalia i tak jest sfokusowana na niego, dlatego nie był zazdrosny. "Podoba mi się i jeden i drugi, teraz tylko zdecydować, który bardziej" - wyznała Natalia.

Sara rozmawiała z Pawłem o ich parach. "Co, fajnie z Kamilkiem?" - zapytał. "Tak, no... no fajnie. Tak jak chcę" - odpowiedziała.

Korzystając z okazji, dziewczyna podpytała o jego relację z Paulą. Paweł zauważył, że jest coraz lepiej i zmierza to w dobrą stronę. Niestety, martwił się, że on się zaangażuje, a Paula od siebie nic nie da, bo jest skryta.

Czas na wyliczankę!

Natalia w dalszym ciągu miała dylemat, który z mężczyzn jej się podoba. O zdanie zaczęła nawet pytać innych uczestników. Niestety, nikt nie potrafił jej podpowiedzieć, dlatego relacja z Saszą była nadal pod wielkim znakiem zapytania.

Zobacz też:

Kolejne przeparowanie w "Love Island". Kto jest z kim?

Pierwsze pożegnania w "Love Island"

Konflikt Kamila i Kuby w "Love Island" coraz poważniejszy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama