Reklama
Reklama

​Kolejne przeparowanie w "Love Island. Wyspa miłości"! Kto jest z kim?

​Za uczestnikami druga zmiana par. Były uśmiechy, ale i obojętność. Kto odpadł, a kto stworzył nową parę? Sprawdźcie, co działo się w najnowszym odcinku. Jak zwykle nie zabrakło emocji!

Poważne rozmowy

Na wyspie powoli opadały emocje po pożegnaniu z Karoliną i Mateuszem. Wydawało się, że niektórzy z islanderów odetchnęli z ulgą...

Kamil nie chciał spać z Wero w jednym łóżku. Zapytał Sary, czy będzie mu towarzyszyć na tarasie. Dziewczyna odparła, że na takie rzeczy trzeba zasłużyć. Zaciekawiony Kamil wybrał sen pod chmurką.Kuba wykorzystał sytuację i wskoczył do łóżka Wero. Złamał tym samym zasady programu - spał z nie swoją parą.

Szykuje się nowa para? Sara zrobiła ogromne wrażenie na Kamilu. Islanderka wielokrotnie zaznaczała, że nie przepada za długą brodą u mężczyzn. Rano, kiedy uczestnicy wstali, doznali szoku. Kamil znacznie skrócił swój zarost! Oj, to chyba o czymś świadczy...

Reklama

"On mi się coraz bardziej podoba" - przyznała zawstydzona Sara.

Trudne wybory

Sebastiana zaczęło ciągnąć w stronę Pauli. Wiktoria rozmawiała ze swoją parą...  "Co Ci tam chodzi po głowie?" - zapytała. 26-latek był bardzo zakłopotany - nie wiedział, jak przyznać się do tego, że woli inną.

"Chciałbym wyjść stąd z kobietą, z którą będę na wieki wieków. Amen" - powiedział Wero Kuba. Dziewczyna wyglądała na zauroczoną. "Cały czas się uśmiecham. Jestem szczęśliwa!" - odparła.

Konrad zbliżył się do Wiktorii. "Czuję, że mamy często fajne momenty" - zdradził dziewczynie 28-latek.

Wiktoria powiedziała, że postara się dać szansę Konradowi, ale dalej ją ciągnie do... Sebastiana, który jest jej parą!

"W życiu masz jedną szansę. Jeśli jej nie wykorzystasz, to szkoda. Chcę zbudować zdrową relację" - Sebastian podzielił się przemyśleniem z Paulą.

"Nie czuję potencjału z Wiktorią" - zaskoczył wyznaniem Seba.

Wiktoria obserwowała, co się dzieje, i postanowiła poradzić się Inez i Kamila. Koleżanka powiedziała, że Sebastian robi sobie wolną drogę na kilku frontach, ale Paula, która została bez pary, również stara się o jego względy.

"Kamil jest ciekawy, nie wszystko kładzie na tacy" - powiedziała Sara. Mężczyzna wyznał Sarze, że to ją odróżnia od dziewczynek - po prostu poważnie go traktuje.

Paula powiedziała Wiktorii, że Sebastian chciałby z nią stworzyć nową parę. "On nic do Ciebie nie poczuł, nie zaskoczyło po prostu" - zdała relację koleżance. "Jeśli Sebastian powie mi, że chce poznać Paulę bliżej, niech to robi. Jeżeli wybierze mnie, będziemy to kontynuować" - skwitowała 20-latka.

Wiktoria postanowiła porozmawiać z Sebastianem oraz dowiedzieć się prawdy. Chłopak był bardzo zakłopotany i nie wiedział, co jej powiedzieć. Emocje sięgnęły zenitu.

Kolejne przeparowanie

W ostatnim odcinku swoje pary wybierali panowie. Na pierwszy ogień poszedł... Konrad, który wybrał Wiktorię! "Wybieram tę dziewczynę, bo jestem przy niej szczęśliwy" - zapowiedział Kuba, który stworzył parę z Wero.

Paweł bez zastanowienia wybrał Weronikę. Sebastian do swojej pary zaprosił... Paulę! "Ona ma klasę!" - powiedział.

Kamil musiał wybrać między Sarą a Inez. Niestety o jego wyborze dowiemy się w kolejnym odcinku.

Oglądajcie kolejny odcinek już dziś o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat.

Najnowsze odcinki 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobaczcie również:

Pierwsze pożegnania w nowym odcinku "Love Island. Wyspa miłości!" Kto wrócił do domu?

"Love Island. Wyspa miłości": mieszkańcy Wyspy pożegnali Mateusza i Karolinę - pomponik.pl

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Na rajskiej wyspie odżył temat szkoły - pomponik.pl
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy