Reklama

Reklama

Reklama

"Sobota na Love Island": Uczestnicy wracają do szkół!

1 września już za nami, a to oznacza, że uczniowie powrócili do szkół, lekcji i kolegów z ławki. Również uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" wspomnieniami wrócili do czasów młodości i edukacji. Profesorzy, Tangensy i Cotangensy. Kto to jeszcze pamięta? Wyspiątka zmierzą się również z nietypowym zadaniem i zabawą. Będą nie tylko pokazywać, ale i odgadywać. Komu szkoła jeszcze w duszy gra? Będziecie zaskoczeni!

Szósta edycja "Love Island. Wyspa miłości" dopiero się rozpoczęła, a uczestnicy już rozgrzali widzów do czerwoności. Po piątkowych emocjach islanderzy wykorzystali wolny czas na relaks, odpoczynek, a także zabawę.

Wyspiątka z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 powrócili wspomnieniami do czasów edukacji i z tego powodu zagrali w kalambury, a tematem przewodnim zgadywanek był oczywiście pierwszy dzwonek, nauczyciele i ławka szkolna.

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości”: Na rajskiej wyspie odżył temat szkoły

Podczas gry każdy z uczestników wylosował hasło związane ze szkołą i z pomocą ciała, gestów oraz mimiki twarzy - pokazał słowo wybrane ze szklanej kuli. Pierwsza do tablicy została wybrana Wiki.

Reklama

"Balet, szpilki, obcas, nauczycielka?" - czy takie słowa mogą kojarzyć się z zawodem nauczyciela?

Wiktoria nie chciała się poddać i spróbowała naprowadzić innych na właściwy trop. Następnie podjęła kolejną próbę i zasugerowała gestem pisania w powietrzu, że jest nauczycielką.

"Nie no ja się poddaję. Facetka od matmy. Mówiliśmy tak. Czyli facetka od matmy!" - przytaknie Paula.

Islanderzy wracają do szkoły i bawią się w kalambury!

Inez sprawnie rozpoczęła rozgrywkę i w mig wskazała na papierowy notatnik, w którym więcej jest uwag niż ocen bardzo dobrych. To musi być dzienniczek ucznia.

Pewny siebie Kuba podszedł do zadania na luzie. Uczestnik w jednej chwili zasugerował odpowiedź, a inni trafili na właściwe imię i nazwisko. Tylko czyje? Bezkonkurencyjna Paula wskazała, że to nie kto inny, jak Mikołaj Kopernik.

Następnie nieco do pokazania miała Inez. Piękna brunetka zaczęła w powietrzu pokazywać kąty proste, czyli jednoznacznie wskazała na temat ścisły. Odpowiedź była jednoznaczna, a Wiktoria i Kamil razem wykrzyczeli "Tangens i Cotangens". I właśnie o to Pauli chodziło!

Kamil na początku pomyślał, że nie ma łatwego zdania do pokazania. Jednak dzięki jego zręczności w błyskawiczny sposób wytłumaczył innym wyspiątkom, o co mu chodziło. Tym razem punkt zdobyła Wiktoria, która szybko zgadła, że Kamil pokazał fotosyntezę.

Sebastian zmierzył się z terminologią. Jednak poszło mu gładko, bo przecież przerwę od nauki i pracy lubi każdy, a właśnie o to hasło mu chodziło.

Komu szkoła w duszy gra?

Kto jest największą fanką muzyki? Okazało się, że Weronika. Urocza blondynka zaczęła wypisywać nutki w powietrzu, a jej gesty były kluczem do sukcesu, gdyż poprawne hasło to klucz wiolinowy.

Znany ze swojej powagi Mateusz tak samo podszedł do powierzonego mu zadania. Po chwilach skupienia "TePe" oznaczało Twierdzenie Pitagorasa, a słowo wybrane ze szklanej kuli zgadł Kamil, którego specjalnością są nauki ścisłe.

Kolejnym losującym zadanie był Konrad, ale pojawiły się schody i na pomoc pośpieszyła Paula. Czy "Chrzest Polski" to hasło trudne do pokazania?

Z Tablicą Mendelejewa musiał poradzić sobie Paweł.

Każdy przecież lubi grę w kalambury, dlatego bawić można się w nieskończoność.

Zajrzyjcie do odcinka koniecznie jeszcze dzisiaj i odgadujcie hasła, które pokazują Islanderzy.

"Sobota na Love Island". Odcinek specjalny w każdą sobotę o 22:00 w serwisie i aplikacji Polsat Go.

Zobaczcie również:

Anioły i Anielice w "Love Island. Wyspa miłości". Konflikt Kamila i Kuby coraz poważniejszy

Pierwszy konflikt w nowej edycji "Love Island"! Atmosfera się zagęściłapomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy