Reklama

Reklama

Reklama

Pierwsze pożegnania w „Love Island. Wyspa miłości!” Kto wrócił do domu?

Za nami pierwsze pożegnania w "Love Island. Wyspa miłości!" Wyspiątka są ze sobą coraz bardziej zżyte, jednak w dalszym ciągu nie ma w programie pary, która byłaby siebie pewna. Zobaczcie, co zdarzyło się w 6. odcinku?

Konradowi świetnie rozmawiało się z Wiktorią. Dziewczyna też wydawała się zainteresowana Amerykaninem. Wspólnie żartowali, śmiali się i spędzali miło czas. Wiktoria chciałaby czegoś więcej...


Mateusz zarzucił swoją sieć na Sarę. To była już kolejna islanderka, która wpadła mu w oko.

"Jest zupełnie inna niż uczestniczki, które są w willi" - powiedział.

Znawca mody wśród chłopaków

Mateusz skrytykował sukienkę Pauli. "No ja bym nie wypuścił tak swojej kobiety z domu" - powiedział.

Islanderka chciała wyjaśnić z nim tę kwestię, jednak chłopak na nią naskoczył:

Reklama


"Czy ja Ci powiedziałem, że wyglądasz obleśnie, brzydko, nieładnie? Nie! Ta rozmowa nie ma sensu!" - bronił się Mateusz.


Dziewczyny były zniesmaczone postawą Mateusza, a Paula nie mogła zrozumieć tej "afery ubraniowej". 29-latek powiedział później, że miał bardzo trudny dzień, i ją za to przeprasza. Dziewczyna nie za bardzo wierzyła w szczerość tego wyznania.


"Myślę, że nie pasujemy do siebie" - zakończyła rozmowę.


Konflikt między wyspiątkami

Kamil nie wytrzymał presji i poprosił o rozmowę z Wero i Kubą. Chciał się dowiedzieć czy coś między nimi jest. Wero powiedziała, że bardzo dobrze czuje się przy Kubie. Partner dziewczyny nagle wstał i powiedział, że tyle mu wystarczy. Rozmowa została przerwana.


"Tak się zachowują dzieci, które są obrażone" - skwitował sytuację Kuba.


"Jeżeli odrzucasz osobę, której na Tobie zależy od pierwszego dnia, nadskakuje Ci, na rzecz osoby, która mogłaby być z każdym... To jest Twoja sprawa" - powiedział wieczorem Wero Kamil.


Są i tacy, co pary nie chcą! Inez powiedziała, że obserwując dramy, do których dochodzi w willi, nie chce już... nikogo. 


"To nie jest chyba dla mnie program. Ja jestem zbyt emocjonalny" - podzielił się swoimi przemyśleniami Kamil. 


Mężczyzna był bardzo rozczarowany postawą Wero, jednak zbliżające się rozstanie z dziewczyną to szansa na lepsze poznanie nowej uczestniczki - Sary.


Sara zauważyła, że mogłaby spędzać czas z Kamilem, bo świetnie się z nim rozmawia. Uczestnicy czuli, że przeparowanie jest coraz... bliżej! Mateusz próbował do siebie przekonać Sarę, jednak dziewczyna przyznała, że to, co słyszała od innych uczestniczek, skutecznie ją do niego zniechęciło.


Paweł cały czas myślał o Weronice. Mężczyzna czuł, że para z Karoliną... jednak nie jest jego wymarzoną. Chciał wrócić do Weroniki, z którą tworzył pierwszą parę. Dziewczyna wydawała się bardzo zainteresowana takim stanem rzeczy i dawała Pawłowi wyraźne znaki.


Krąg ognia - zrobiło się gorąco!

Każda dziewczyna miała wskazać jednego islandera, który powinien opuścić willę. Każdy mężczyzna miał wskazać jedną islanderkę, która zakończy swoją przygodę na wyspie. Uczestnicy byli bardzo zestresowani, bo nie chcieli się z nikim żegnać, a i sami się bali, że zostaną usunięci z willi.


"Nie chcę nikogo nominować" - powiedziała Karolina.


"Ta osoba szuka na siłę... tej miłości" - odparła Wero. 


Zgodnie z decyzją uczestników Karolina i Mateusz pożegnali się z programem.

Oglądajcie kolejny odcinek już dziś o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat.

Najnowsze odcinki 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobaczcie również:

"Love Island. Wyspa miłości": mieszkańcy Wyspy pożegnali Mateusza i Karolinę - pomponik.pl

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Na rajskiej wyspie odżył temat szkoły - pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy