Reklama
Reklama

Niespodziewane zmiany na dworze. Król Karol III ma nową ulubienicę

Król Karol III udowadnia, że zmian się nie boi. Jego decyzje są ochoczo komentowane w zagranicznej prasie, a teraz na jaw wyszły kolejne doniesienia. Okazuje się, że monarcha ma nową ulubienicę i szykuje ją do nowej roli!

Król Karol III rządzi na swoich zasadach

Król Karol III, którego ceremonia koronacji miała miejsce na początku maja, udowadnia, że nie boi się zmian. Monarcha wprowadza swoją wizję, a na dworze aż huczy od plotek. Jak donosi zagraniczna prasa, syn królowej Elżbiety II nie tylko chciał się pozbyć brata Andrzeja, ale również ma niecne plany wobec innych arystokratów.

Informator portalu "Mirror" podaje, że Karol ma już nową ulubienicę i wbrew pozorom nie jest to jego synowa Kate!

Reklama

Pozycja przyszłej pary królewskiej jest zagrożona?

Niespodziewane zmiany na dworze. Król Karol III ma nową ulubienicę

Okazuje się, że "tajemniczą" ulubienicą Karola stała się jego szwagierka, księżna Edynburga. Król ma uważać, że jej potencjał nie został wykorzystany, a także, że przez lata jej osoba była w cieniu przez skandale i występki innych arystokratów, dlatego przyszykował dla niej nową rolę.

Źródło "Mirror" podaje, że księżna Zofia była blisko królowej Elżbiety II, która ceniła ją za skromność i służbę na rzecz korony. Żona Edwarda kilka tygodni temu odbyła tajną podróż do Iraku, a jej profesjonalizm upewnił Karola w przekonaniu, że można jej ufać.

Królewski korespondent opisał wizytę za granicą, a także plany monarchy.

"To była ważna wizyta, ale nie cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów, częściowo dlatego, że rząd ze względów bezpieczeństwa nie chciał jej upubliczniać" - czytamy jego słowa w "Daily Mail".

Pałac powiedział, że wcześniej niezapowiedziana podróż, która była utrzymywana w tajemnicy ze względów bezpieczeństwa, odbyła się na prośbę Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Wspólnoty Narodów i Rozwoju, w ramach wsparcia Agendy Kobiet, Pokoju i Bezpieczeństwa (WPS).

Ten sam informator podaje, że wizyta przebiegła bardzo dobrze, ku uciesze króla, który już planuje dla Zofii kolejne wyzwania. Arystokrata chce, by księżna częściej reprezentowała go na zagranicznych wyjazdach, a jej osoba pozytywnie wpływa na wizerunek monarchy.

Też uważacie, że księżna Zofia nadaje się do takiej dyplomatycznej roli?

Przeczytajcie również:

Sussexowie stracili sojuszniczkę. Inni royalsi nie byli zadowoleni z ich zażyłości!

Rzekoma kochanka Williama rozwścieczyła Kate na koronacji!? "Nie mogła spojrzeć jej w oczy"

Książę William tym razem nie wytrzymał. Zawstydził Kate na oczach kamer

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy