Reklama
Reklama

Rzekoma kochanka Williama rozwścieczyła Kate na koronacji!? "Nie mogła spojrzeć jej w oczy"

Emocje po koronacji króla Karola III już nieco opadły, jednak do mediów ciągle docierają zakulisowe zagrywki arystokratów, którzy mieli okazję uczestniczyć w tej podniosłej uroczystości. Teraz zagraniczne media rozpisują się na temat tego, jak księżna Kate zachowała się wobec rzekomej kochanki męża, Rose Hanbury!

Goście na koronacji króla Karola III

Koronacja króla Karola III miała miejsce w sobotę 6 maja 2023 roku w Opactwie Westminsterskim w Londynie. To pierwsze takie wydarzenie w XXI wieku, nic więc dziwnego, że na ceremonii tłumnie zjawili się arystokraci i najważniejsze osobistości z całego świata. Wśród zaproszonych nie zabrakło markizy Rose Hanbury oraz jej małżonka, 24 lata starszego markiza Davida Cholmondeleya.

Ich obecność była ochoczo komentowana, gdyż przed laty zostali oni usunięci z elity i bliskiego grona royalsów. To właśnie wtedy pojawiły się plotki, że taka kara spotkała ich przez rzekomy romans Rose z Williamem.

Reklama

Kate Middleton na koronacji króla Karola III była wściekła. Wszystko przed obecność rzekomej kochanki księcia Williama, Rose Hanbury

Obecność Davida Cholmondeleya i Rose Hanbury na koronacji była dość dużym zaskoczeniem dla zgromadzonych. Jak wiadomo, małżonkowie nie przyjaźnią się już z księciem Williamem i księżną Kate, ale ich rodziny od pokoleń są bardzo wpływowe i mają powiązania z rodem Windsorów.

Babka Rose była przyjaciółką królowej Elżbiety II i pełniła rolę druhny na jej ślubie, nic więc dziwnego, że król Karol III podczas jednego z ważniejszych dni w swoim życiu nie zapomniał o tym i zaprosił markizów.

Zagraniczne tabloidy donoszą, że Kate do końca miała nadzieję, że Cholmondeley i Hanbury jednak nie pojawią się na ceremonii. Stało się inaczej, a obecność Rose miała mocno zirytować przyszłą królową.

Magazyn "Life & Style" pisze wprost, że Middleton kipiała z wściekłości, gdy w Opactwie Westminsterskim dojrzała rzekomą kochankę męża. Za taktykę obrała ignorancję i podczas spotkania nawet nie spojrzała na byłą przyjaciółkę, co publikę jeszcze bardziej utwierdziło w przekonaniu, że panie pokłóciły się o Willa.

"Choć w Opactwie Westminsterskim było 2000 osób, dało się wyczuć niezręczność między kobietami. Kate nie mogła nawet spojrzeć Rose w oczy, co zaskakuje, bo kiedyś się przyjaźniły" - czytamy w gazecie.

Rzekomy romans księcia Williama z Rose Hanbury

O rzekomym romansie księcia Williama i Rose pierwszy raz można było usłyszeć już kilka lat temu. Zagraniczne tabloidy rozpisywały się na temat  prawdopodobnej relacji przyszłego króla i przyjaciółki Kate. Hanbury miała być częstym gościem na dworze, gdyż sama wywodzi się z wyższych sfer, a jej mężem jest markiz.

Na początku kobieta zaprzyjaźniła się z Kate, ale ich zażyłość została przerwana, gdy pracownicy pałacu zaczęli plotkować o tym, że markiza wdzięczy się do Williama. Podobno Will miał odwzajemnić jej uczucia i szybko wdali się w romans. Gdy Kate się o tym dowiedziała, kazała usunąć Cholmondeley i Hanbury z kręgu swoich przyjaciół.

Taki skandal wywołał lawinę komentarzy, a duża część fanów Windsorów była pewna, że pozbycie się 39-latki to jawny dowód na to, iż ta faktycznie nawiązała intymną relację z najstarszym synem Karola II.

Przeczytajcie również:

Domniemana kochanka księcia Williama na ustach wszystkich. Doszło do karczemnej awantury

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rose Hanbury | Książę William | Kate Middleton | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy