Reklama
Reklama

Domniemana kochanka księcia Williama na ustach wszystkich. Doszło do karczemnej awantury

Rose Hanbury znów trafiła na języki wszystkich. Nazwisko rzekomej kochanka księcia Williama rozgrzewa brytyjskie tabloidy do czerwoności. W trakcie koronacji kobieta znów o sobie przypomniała, a to za sprawą jej syna, który pełnił ważną rolę podczas tego wydarzenia. Tym razem uwagę przykuł ojciec Hanbury...

O Rose Hanbury zrobiło się głośno jakiś czas temu, gdy media obiegła informacja, że kobieta jest rzekomą kochanką księcia Williama. Do tej pory jednak nikt tej sensacji oficjalnie nie potwierdził. 

Wielkie poruszenie wywołało też pojawienie się syna Rose na koronacji Karola III. Oliver Cholmondeley był jednym z paziów, który niósł szatę króla razem z księciem George'em. 

Markiza podejrzewana o romans z Williamem też pojawiła się na ceremonii, gdzie towarzyszył jej mąż. To wystarczyło aby znów zrobiło się o niej głośno. 

Reklama

Rose Hanbury ma romans z Williamem?

Tabloidy w Wielkiej Brytanii rozpisują się na temat Rose i jej rodziny. Tym razem wybuchła afera z ojcem Rose - Timem. Mężczyzna rozpętał karczemną awanturę na lotnisku.  

"Projektant stron internetowych przybył w weekend na lotnisko Stansted, by wsiąść na pokład samolotu linii Ryanair i spędzić kilka dni w domu przyjaciela za granicą. Personel odprawy tanich linii lotniczych nie wpuścił go jednak, twierdząc, że jego paszport stracił ważność dziewięć miesięcy wcześniej" -  donosi "Daily Mail".

Ojciec Rose wpadł w furię i zaczął się wściekać, że "nie mógł spędzić weekendu poza domem, na który czekał z niecierpliwością".

Tabloid donosi, że mężczyzna sam jest sobie winien, bo najwidoczniej zapomniał o Brexicie i jego skutkach. Brytyjczycy muszą zwracać uwagę na datę wydania paszportu a nie datę wygaśnięcia dokumentu.

Sam Hanbury nie chciał komentować sytuacji w mediach. Za to rzecznik linii lotniczej miał do powiedzenia zdecydowanie więcej:

"Ponieważ paszport tego pasażera został wydany w maju 2013 r., nie spełnia on wymogu wjazdu zgodnie z przepisami UE" - podsumował.

Może córka powinna bardziej wyedukować ojca?

Zobacz też:

Książę Harry nie został nawet na obiad! Szybko uciekł z kraju

Rzekoma kochanka Williama zajmie miejsce Kate Middleton?

Rose Hanbury robiła "erotyczne" imprezy dla royalsów? Nie do wiary, co wyszło na jaw

Utwór innego autora w tomie wierszy Wisławy Szymborskiej. "Pewnie zaśmiewa się z pomyłki"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Rose Hanbury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy