Reklama
Reklama

Nie minął rok od drugiego ślubu Kasi Zielińskiej, a tu takie wieści o rodzinnym życiu. Już tego nie ukrywa

Katarzyna Zielińska nie ukrywa, że życie wiele ją nauczyło. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z ludźmi. W najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat macierzyństwa (aktorka wychowuje dwóch synów) i poradziła innym rodzicom, co mogą zrobić, by polepszyć relacje z dorastającymi pociechami. Nie zapomniała też wspomnieć o mężu, z którym w 2023 roku odnowiła przysięgę małżeńską.

Katarzyna Zielińska - jej priorytety się zmieniły

Katarzyna Zielińska to znana aktorka, która prywatnie jest mamą dwójki synów: Henryka oraz Aleksandra. W rozmowie z Jastrząb Post gwiazda wyraziła się jasno na temat macierzyństwa oraz towarzyszących mu wyzwań. Przy okazji podkreśliła, co jest jej aktualnym priorytetem.

"Mniej wychodzę. Myślę, że każda z nas, każdy z nas potrzebuje takiego momentu, gdzie bardziej chce się skupić na rodzinie, na jakichś swoich wyborach. Więc mocno się zastanawiam, czy zostać w domu z najbliższymi, czy gdzieś wyjść" - zdradziła.

Reklama

Katarzyna Zielińska o rodzinie. Stawiają na szczerość i komunikację

Jej sposobem na utrzymanie dobrych relacji w rodzinie jest komunikacja. Według aktorki, szczere regularne rozmowy oraz otwieranie się na siebie nawzajem to fundamenty, na których można budować udane życie domowe.

"Te rozmowy w tych czasach to coś bardzo istotnego w naszym życiu. I dużo na ten temat czytam. Obserwuję świat. Brakuje nam tych rozmów, a potem się dziwimy, że już jest na coś za późno. Na jakieś relacje, na miłość, na wzajemny szacunek do siebie. Więc my z mężem praktykujemy starodawny styl, że spotykamy się wieczorem przy stole i rozmawiamy" - opowiadała przejęta gwiazda.

Katarzyna Zielińska tak poprawiła relacje z synami. Szczerze wyznanie

O relacji z synami Zielińska wypowiedziała się bez ogródek. Podkreśliła m.in., jak wielkie znaczenie mają drobne gesty. W ich przypadku komunikacja opiera się na karteczkach. Trzeba przyznać, przykład, który podała, jest wyjątkowy.

"Z chłopakami mamy taką super grę, gdzie wyciągamy karteczki i tam są takie różne pytania dotyczące całego świata. O tym, jaki lubisz kolor, co byś zrobił... I wieczorami wyciągamy te karteczki i rozmawiamy. Można wtedy bardzo poznać swoje dzieci z takiej strony, z których by się kompletnie nie pomyślało. Rozmawiajmy, bo teraz za dużo scrollujemy w ciszy, samotności, a mało sobie patrzymy w oczy" - podsumowała temat aktorka.

Katarzyna Zielińska dziś stawia na rodzinę oraz siebie. Tego jej brakowało

Zielińska nie ukrywa, że dziś jest bardzo świadomą siebie osobą. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" nieco rozwinęła temat i wyjaśniła, że stawia nie tylko na rodzinę, ale także własny komfort oraz luz, którego dawniej jej brakowało.

"Z tamtego roku takie spostrzeżenie, że zbyt wiele czasem wymagałam od siebie, byłam zbyt surowa dla siebie. I też sobie postanowiłam, że nie będę zła na siebie, jeśli coś mi nie wychodzi, jeśli mam słabsze chwile, jeśli mam chwile jakiejś złości - często na siebie, że nie potrafię jakichś emocji opanować..." - uzewnętrzniła się Kasia.

Warto podkreślić, że samoświadoma gwiazda postanowiła nawet odnowić przysięgę małżeńską. Doszło do tego latem 2023 roku. Fani niewątpliwie są szczęśliwi, ponieważ ich ulubiona aktorka mimo zmian i stałego rozwoju, nadal jest związana z ukochanym Wojciechem Domańskim. Wygląda na to, że wzajemnie motywują się, by być coraz lepszymi rodzicami i małżonkami...

Życzymy, aby tak już pozostało!

Czytaj też:

Ledwie Zielińska wzięła ślub po raz drugi, a teraz takie wieści. Domański nie był pierwszym wyborem

Podłamana Lewandowska przyznała się do wielkiego smutku. Nagła reakcja Zielińskiej wywoła burzę

Katarzyna Zielińska pogrążona w żałobie. Zamieściła poruszające pożegnanie. Niewiarygodne, co dla niej zrobił

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Wojciech Domański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy