Reklama
Reklama

Katarzyna Zielińska dopiero co wzięła ślub, a teraz takie wieści. Fani zachwyceni

Katarzyna Zielińska znana jest z tego, że chętnie udostępnia w sieci swoje prywatne zdjęcia. Niedawno gwiazda pochwaliła się fotografią, na której zaprezentowała metamorfozę, którą przeszła. Aż trudno uwierzyć, że to ona. Większość fanów jej nie poznała.

Katarzyna Zielińska zaskoczyła fanów swoim ślubem

Katarzyna Zielińska tydzień temu poinformowała wiernych fanów, że z okazji 10. rocznicy ślubu ona i jej wybranek postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Zakochani zorganizowali huczne wesele, na które zaprosili wiele osób znanych z polskiego show-biznesu. Podczas uroczystości można było obejrzeć tradycje typowe dla wesel.

Po uroczystości Zielińska zaskoczyła internautów metamorfozą, którą przeszła. Aż trudno uwierzyć w to, jak teraz wygląda.

Reklama

Zobacz też: Cudowne wieści z domu Katarzyny Zielińskiej. Spływają gratulacje z całej Polski

Katarzyna Zielińska zaskoczyła swoją metamorfozą

Katarzyna Zielińska parę dni po hucznej imprezie znowu zaskoczyła wiernych fanów. Aktorka w najnowszym wpisie w social mediach opublikowała zdjęcie, na którym nie przypomina dawnej siebie. Można zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. Kasia rozjaśniła rude włosy i zdecydowała się je lekko podkręcić.

"Jesieniara" - podpisała najnowszą fotkę.

Metamorfoza Zielińskiej wywołała ogromne poruszenie wśród jej obserwatorów. Większość nie mogła uwierzyć w to, że po tylu latach noszenia jednej fryzury zdecydowała się na taką zmianę.

"Piękny kolor! Nawet śliczniej niż w rudych", "O matko, jaka ona ładna", "Odlot" - pisali w sieci zachwyceni internauci.

Jak Katarzyna Zielińska dba o urodę?

Katarzyna Zielińska karierę zaczynała jako wokalistka, jednak dopiero jako aktorka zdobyła sławę i rozpoznawalność wśród fanów. Wiele lat grała w serialu TVP "Barwy szczęścia". To właśnie wtedy aktorka zdecydowała się diametralnie schudnąć i zadbać o siebie.

"Teraz jest mnie mniej, ale nie stosuję diet, nie ważę się obsesyjnie. Zdrowo się odżywiam i ruszam, wystarcza" - mówiła aktorka w rozmowie z dziennikarzami "Twojego Stylu".

W 2007 roku Zielińska wyznała, że sekretem jej pięknej sylwetki jest ruch.

"Dwa, trzy razy w tygodniu chodzę na basen i siłownię. Staram się zostawiać auto i spacerować" - przyznała w wywiadzie dla WP.

Katarzyna Zielińska prócz stosowania zdrowego odżywiania nie zapomina również o odpowiedniej pielęgnacji skóry.

"Zawsze stawiam na to, żeby dobrze zmyć twarz, dobrze ją odżywić, więc taka pielęgnacja, kremy, na to zawsze muszę znaleźć czas w moim grafiku rano i wieczorem" - wyznała w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy