Reklama
Reklama

Nastoletnia dziewczyna Fabijańskiego trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało

Sebastian Fabijański (35 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdor szerszej publiczności dał się też poznać przez medialne rozstanie z byłą ukochaną. Ostatnio znów zaskoczył wszystkich. Tym razem postanowił przedstawić światu swoją nową dziewczynę. Okazało się, że to popularna tiktokerka, która ma zaledwie 19 lat. Niedawno nastolatka trafiła do szpitala. Co się stało?

Sebastian Fabijański ma nową ukochaną

Jakiś czas temu Sebastian Fabijański podkreślał, że nie chce przedstawiać światu nowej ukochanej. W rozmowie z dziennikarzami portalu jastrzabpost.pl wyjawił jednak, iż jego serce jest zajęte. Paparazzi przyłapali go jednak podczas miłosnych uniesień, a "Twoje Imperium" opublikowało zdjęcia aktora z nastolatką.

Serce gwiazdora skradła 19-letnia Zofia, która jest influencerką. W sieci znana jest jako Strulax. Wybranka mężczyzny cieszy się ogromną popularnością na TikToku.

Reklama

Dziewczyna Fabijańskiego w szpitalu

Ostatnie miesiące nie są zbyt łatwe dla Sebastiana Fabijańskiego. Okazuje się bowiem, że jego ukochana trafiła do szpitala. 19-latka najpierw dodała na swojego InstaStories zdjęcie ze szpitalnego łóżka, a następnie poinformowała fanów o przyczynach nagłej hospitalizacji.

"Od 10 w szpitalu, a diagnozę dostałam pół h temu. Kolejna zapaść, serce mi z tej miłości nie wyrabia. Thx za wszystkie wiadomości, jest dużo lepiej xx" - pisała 19-latka w sieci.

Na karcie pacjenta, którą Zofia udostępniła w sieci widać, że dziewczyna dwukrotnie zemdlała.

Sebastian Fabijański - kariera

Sebastian Fabijański jest jednym z bardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdora mogliśmy oglądać w produkcjach: "1920. Wojna i miłość", "Linia życia", "Przepis a życie", "Misja Afganistan", "Prawo Agaty" oraz "Strażacy".

Dużą popularność przyniosła mu współpraca z Patrykiem Vegą, Fabijański zagrał w wielu jego produkcjach.

Zobacz też:

Sebastian Fabijański i Anna Maria Sieklucka: co dalej z ich znajomością?

Fabijański skończył się przez Fame MMA? Wykpiwany za aferki gwiazdor prowokująco wieszczy swój koniec

Fabijański spotyka się z tiktokerką. Wiemy, kim jest tajemnicza nastolatka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | tiktokerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy