Reklama
Reklama

​Fabijański spotyka się z tiktokerką. Wiemy, kim jest tajemnicza nastolatka!

Ogromny skandal Sebastiana Fabijańskiego (35 l.), związany z Rafalalą i Maffashion wreszcie zniknął z pierwszych stron gazet. Niestety, aktor znów wszystkich zaskoczył. Tym razem w roli głównej występuje 19-letnia partnerka, która okazała się znaną tiktokerką.

Sebastian Fabijański to człowiek o niejednej twarzy

Sebastian Fabijański ma wiele talentów. Największą popularność zyskał dzięki karierze aktorskiej, grając w filmach, takich jak: "Kobiety Mafii", "Prawo Agaty", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Botoks". Postawił też pierwsze kroki w branży muzycznej, podczas których wszedł w konflikt z raperem Quebonafide, co pozytywnie wpłynęło na popularność jego muzyki.

Reklama

Ostatnio dołączył do świata freak fightów, roku debiutując jako zawodnik Fame MMA. Jego rywalem był znany raper Wac Toja. Niestety, nie zdążyliśmy się przekonać, czy Fabijański ma dryg do sztuk walki, ponieważ całość trwała jedynie... 35 sekund.

Czytaj więcej: Sebastian Fabijański wróci do Fame MMA? Trenuje i chodzi na terapię - pomponik.pl

Kim jest partnerka Fabijańskiego?

Jeszcze niedawno Sebastian Fabijański podkreślał, że nie chce pokazywać się publicznie z nową partnerką - choć ta niewątpliwie istnieje, a jego serce "jest zajęte" - jak wyznał podczas wywiadu dla Jastrząb Post.

Niestety, aktor ma niemałego pecha... lub nie ukrywał się wystarczająco dobrze. Paparazzi szybko przyłapali go podczas miłosnych uścisków, a "Twoje imperium" opublikowało zdjęcia aktora z nastoletnią partnerką podczas wspólnego spaceru, a następnie z innego wyjścia - podczas którego nie szczędzili sobie czułości.

"Nie mam wpływu na to, czy paparazzi zrobią mi zdjęcia, czy nie, ale mam wpływ na to, czy będę z moją partnerką przychodził w takie miejsca jak premiera, afiszował się czy pokazywał się w mediach społecznościowych. Na to mam wpływ i tego w planach nie mam" - wyznał aktor w rozmowie z Jastrząb Post.

Fabijański spotyka się z tiktokerką

"Serce aktora/rapera/malarza skradła 19-letnia influencerka o imieniu Zofia, która w sieci działa pod pseudonimem Strulax. Wybranka Seby spełnia się jako tiktokerka i cieszy się sporą popularnością na platformie" - poinformował Pudelek.

Fani muzyka i aktora są raczej zniesmaczeni całą sytuacją. Czy związek ma szansę na przetrwanie? Czas pokaże.

Czytaj więcej:

Fabijański skończył się przez Fame MMA? Wykpiwany za aferki gwiazdor prowokująco wieszczy swój koniec

Laluna wraca do MMA? Mocne słowa influencerki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy