Reklama
Reklama

Najpierw odejście z TVP, a teraz to. Karolina Pajączkowska nie przestaje zaskakiwać

Karolina Pajączkowska zaskoczyła swoich wielbicieli decyzją o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. W związku z nowym etapem w życiu dziennikarka postanowiła zmienić też swój wizerunek. "Jutro przedstawię Państwu prawdziwą Karolinę Pajączkowską. Moją historię i to, kim naprawdę jestem" - napisała w social mediach i zaprezentowała... nową fryzurę. Fani nie kryli zdziwienia.

Karolina Pajączkowska kończy współpracę z TVP

Karolina Pajączkowska przez wiele lat była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka realizowała się nie tylko jako prezenterka, ale także konferansjerka i korespondentka. Do niedawna wydawało się, że 32-latka będzie kontynuować dalszą karierę na Woronicza.

Nieoczekiwanie gwiazda zdecydowała jednak zrezygnować z dalszej współpracy z TVP.

Reklama

O wszystkim krótko poinformowała w social mediach, nie zdradzając szczegółów decyzji.

"Szanowni państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania. Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać" - napisała na Instagramie.

Szybko wyszło na jaw, że jej rezygnacja ma wiele wspólnego z głośną aferą, której bohaterem stał się szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Karolina Pajączkowska przeszła zaskakującą metamorfozę

Niedawno dziennikarka zapowiedziała walkę o swoje prawa.

"Mój pierwszy proces w życiu. Z dumą odtajnię wszystkie zabezpieczone dowody. Opinia publiczna w końcu się dowie o szantażu, poniżeniach i praktykach pana Michała A. Sprawiedliwości stanie się zadość" - grzmiała.

W związku z nowym etapem w życiu Karolina Pajączkowska postawiła też na wizerunkową metamorfozę. Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie, na którym prezentuje się w zupełnie nowej fryzurze.

"Życiowe zmiany to zawsze ostre cięcie. Nie będę pisać za wiele. Jutro przedstawię Państwu prawdziwą Karolinę Pajączkowską. Moją historię i to, kim naprawdę jestem" - napisała była dziennikarka TVP i pokazała jak teraz wygląda. Fani od razu ruszyli do komentowania.

  • "Super! Współczesny aniołek Charliego. Ta fryzura zwłaszcza w wersji blond wygląda bosko" - ekscytuje się jedna z internautek.
  • "W tych wyborach chcę głosować na fryzurę Karoliny" - komplementuje dziennikarkę jeden z wielbicieli.
  • "Piękna jak zawsze" - dodaje fanka.


Trzeba przyznać, ze 32-latka w nowej odsłonie wygląda fantastycznie. Czy to początek serii pozytywnych zmian w życiu słynnej dziennikarki?

Zobacz też:

Michał Adamczyk z TVP rusza do kontrataku. Nie do wiary, co im zarzuca 

Karolina Pajączkowska wyznała prawdę o odejściu z TVP

Karolina Pajączkowska po spotkaniu z prezesem TAI ws. Adamczyka ujawnia przebieg rozmowy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | Karolina Pajączkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy