Reklama
Reklama

Najpierw koniec przygody z TVP, a teraz takie słowa. Niesłychane wyznanie Nowakowskiej

Gdyby nie program „The Voice Kids”, Ida Nowakowska już jakiś czas temu zniknęłaby z TVP. Na początku roku podziękowano jej za dalsze prowadzenie „Pytania na śniadanie”, podobnie zresztą jak pozostałym prowadzącym. Po finale „The Voice Kids” Nowakowska będzie miała czas, by zająć się czym tylko chce. Jak się okazuje, chętnie wystąpiłaby w… sztandarowym programie Polsatu, a mianowicie „Tańcu z gwiazdami”.

Ida Nowakowska niebawem przestanie pojawiać się z TVP

Ida Nowakowska z TVP była związana przez kilka dobrych lat, bo od 2018 roku. Poprowadziła kilka różnych formatów, a najbardziej była chyba kojarzona z "Pytaniem na śniadanie".

Obecnie pojawia się jeszcze w "The Voice Kids", którego finał ma się odbyć już niebawem. Jej obecność w programie jest związana z faktem, że odcinki do programu zaczęły być nagrywane jeszcze przed wielkimi zmianami w TVP. Można się jednak spodziewać, że w kolejnym sezonie nie zobaczymy już Idy Nowakowskiej w muzycznym show.

Reklama

Wielce prawdopodobne jest również, że nie weźmie też udziału w żadnym innym programie TVP w kolejnej ramówce. Co ciekawe, ona sama widziałaby się już zupełnie gdzie indziej...

Ida Nowakowska chciałaby wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"

Dotąd Ida Nowakowska nie chwaliła się za bardzo, co zawodowo będzie robiła po odejściu z TVP. Jak się jednak okazuje, jest program, w którym chętnie wzięłaby udział.

Mowa o "Tańcu z gwiazdami", który powrócił na antenę wiosną tego roku i który cieszy się ogromną popularnością. Na pytanie dziennikarki serwisu Shownes, czy wzięłaby udział w show jako jurorka, odpowiedziała:

"Oczywiście, w "Tańcu z gwiazdami rzecz jasna tak. Taniec to jest coś, co kocham, coś, co widziałam w każdej formie, coś co wykonywałam w każdej formie od 6. roku życia i bardzo bym chciała wspierać dalej osoby, które pokazują, że taniec jest niezwykle ważny. Propagowanie tańca to jest myślę jeden z celów właśnie "Tańca z gwiazdami" i to bardzo dobrze im wychodzi. Kibicuję wszystkim, którzy są zaangażowani" - wyznała.

Jest tylko jeden problem. "Taniec z gwiazdami" ma już świetny skład jury, który doskonale sprawdza się w swojej roli.

Zobacz też:

Do domu Nowakowskiej pilnie wezwano pomoc. Noc spędziła z synkiem na klatce schodowej

Monika Richardson pierze stare brudy TVP. Wygarnęła wszystko Kurskiemu i Nowakowskiej

Wpadka Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" przeszła do historii. Wolny nie mógł się powstrzymać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama