Reklama
Reklama

Na "Love Island. Wyspa miłości" doszło do niemałego poruszenia. Ten pocałunek wszystko zmienił! "Na idiotkę wyszłam, tak?"

Co się zadziało w ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości"? Emocje sięgnęły zenitu! Pocałunek Agaty i Adama odbił się szerokim echem wśród Islanderów. Hubert i Beata zostali mocno zranieni przez swoich partnerów. Niespodziewane wejście Marty i Kuby wywołało niemałe poruszenie...Oto szczegóły!

Co wydarzyło się między Agatą i Adamem z "Love Island"?

"Love Island. Wyspa miłości" każdego dnia udowadnia, że relacje potrafią być bardzo skomplikowane! Tym razem atmosfera zgęstniała do granic możliwości. Oto, co wydarzyło się wśród Islanderów!

W piątkowym odcinku uczciwość w związkach została złamana. Wszyscy Islanderzy domyślali się ,że jest coś na rzeczy o czym świadczyło nienaturalne zachowanie Agaty i Adama.

Wojtek zaznaczył na początku męskich rozmowy:

"Ogólnie jak tak z boku patrzyłem myślałem, że coś grubego zrobiliście stary. Serio myślałem, że po zachowaniu jej i ogólnie Hubert wkurzony stary, myślałem, że coś grubego..."

Reklama

"Ogólnie sytuacja jest mega dziwna i tajemnicza bardzo" - kontynuował Wojtek.

Adam zareagował od razu:

"Nie no, ogólnie jest moją ziomalka i tutaj związku nie będzie. To chyba wszyscy wiedzą od początku".

Pocałunek Agaty i Adama z "Love Island". Beata nie ma dla chłopaka nadziei!

Agata rozmawiała z Alicją i przyznała, że Adam jest dla niej fajnym facetem, ma fajne wartości i w jego towarzystwie czuje się bardzo dobrze.

Alicja przyznała:

"Dlatego nie masz póki co go skreślać całkowicie, tylko po prostu, nie wiem póki co z Adamem mieć taką relację koleżeńską, tak?".

Na to Agata stanowczo odpowiedziała: "Pocałowaliśmy się wczoraj".

Wieczorny pocałunek Agaty i Adama niósł ze sobą poważne konsekwencje. Adam poprosił na rozmowę Beatę i przyznał się jej, że zachował się nie fair. Szczerze powiedział o pocałunku. Co prawda, dla niego nic to nie znaczyło, bo od razu przyznał, że z Agatą mimo, że dobrze się czuje i ma świetny kontakt, na pewno relacji nie zbuduje.

Tłumaczenie chłopaka było bardzo niezręczne, ale szczere. Przyznał, że: "Nie wiem co się stało, zaczęliśmy się całować. No i tyle z mojej strony".

Beata zareagowała natychmiast:

"Że co, że teraz chcesz tworzyć relację z Agatą?".

"Nie, no właśnie nie chcę tworzyć relacji z Agatą".

Beata przeżyła szok. Wysłuchała do końca wypowiedzi Islandera i odeszła od niego. Zaznaczyła, że między nimi wszystko skończone.

Dziewczyny wspierają się na "Love Island"

Beata rozmawiała z Jagodą i mocno przeżywała pocałunek. Było jej bardzo przykro, szczególnie, że Adam podkreślał wcześniej, jak duże szanse na rozwój ma ich relacja. Niestety, w momencie, gdy Beata otworzyła się na Adama, została zraniona.

W ogrodzie także Agata postanowiła się komuś zwierzyć. Rozmawiając z Hubertem wyjaśniła niezręczną sytuację i przyznała się do tego, że dobrze czuje się przy Adamie. Opowiedziała nawet o pocałunku!

Hubert był zaskoczony, bo wierzył, że kilka rozmów, które odbyli tuż przed pocałunkiem Agaty było początkiem budowania relacji.

Nikt wśród Islanderów nie pochwalił zamieszanych. Do tego, w powietrzu czuć, że między Adamem i Agatą wydarzyło się coś więcej.

Agata później w rozmowie przyznała Mateuszowi:

"Na idiotkę wyszłam, tak?"

Rozmowę Mateusza i Agaty przerwała Alicja, która wybierała się na randkę. Podeszła do partnera i chciała go pocałować. Zezłościła się, ponieważ Mateusz siedząc na łóżku przy Agacie nie podniósł się do niej, żeby dać jej buziaka.

Podwójna randka... w szóstkę. Tak bawi się "Love Island"!

Wojtek, Adam, Julia i Alicja wybrali się na podwójną randkę. Było zaskoczeniem, dlaczego akurat ta czwórka razem jedzie spędzić ze sobą czas. Okazało się, że w trakcie spotkania dołączyło do Islanderów dwoje pięknych ludzi. Nowi mieszkańcy Wyspy Miłości to gorąca Marta oraz gotowy na miłość Kuba. Ciekawe, czy uda się im namieszać?

O Kubie więcej tutaj: Ten uczestnik wywoła poruszenie na "Love Island". Jest znany i gotowy na miłość - oto Kuba [POMPONIK EXCLUSIVE]

Na temat Marty można dowiedzieć się więcej pod linkiem: Nagłe zmiany w "Love Island. Wyspa miłości" 7. Do willi wchodzi gorąca Marta! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kiedy oglądać "Love Island. Wyspa miłości"?

Kolejny odcinek już w niedzielę o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze.

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Czytaj też:

Doda na Love Island już wylądowała w łóżku! I to z kim! "Spełniłam marzenie 90% mężczyzn"

"Love Island. Wyspa Miłości": Agata w Kryjówce spełniła swoje dwie fantazje. Później do programu wkroczyła Doda!

Wielkie poruszenie w "Love Island": Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją! Wyeliminowali Wiki i Łukasza z programu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | TV4
Reklama
Reklama
Reklama