Reklama
Reklama

Mucha krytykowana za zmarszczki. W taki sposób odpowiada fanom: "Może umrzesz młodo"

Anna Mucha (42 l.) znana jest ze swojej aktywności w sieci. Na Instagramie aktorka wywołała już niejedną aferę, a jej wpisy są ochoczo komentowane przez fanów. Niedawno 42-latka została skrytykowana ze swój naturalny wygląd, a dokładniej za zmarszczki. Jeden internauta zarzucił jej stary wygląd, a ta mu ostro odpowiedziała!

Anna Mucha ostatnio bardziej znana jest ze swojej aktywności w sieci, aniżeli z ról, które odgrywa. Co prawda Mucha od dziecka pojawia się na ekranie, ale ostatnie produkcje, w których się pojawiała, nie mają dobrych opinii wśród widzów i krytyków.

42-latka jednak nie spoczywa na laurach, a jej fani często mogą podziwiać ją w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 944 tysiące osób. To właśnie tam celebrytka wdała się w dyskusję z jednym z internautów, który skrytykował jej wygląd.

Reklama

Anna Mucha na Instagramie krytykowana za zmarszczki. W wymowny sposób odpowiada!

Artystka nie da sobie w kaszę dmuchać, o czym przekonała publikę wielokrotnie, wdając się w dyskusję i kłócąc z innymi. Niedawno Anna skonfliktowała się z menadżerką pewnej restauracji, a o jej wywodach na temat jakości owoców morza można było poczytać w sieci. Następnie narzekała na knajpki w Berlinie.

Teraz 42-latka znów dała się poznać od buntowniczej strony i wdała się w polemikę z pewnym internautom. Jedna z osób zarzuciła jej, że staro wygląda, a dokładniej poszło o zmarszczki aktorki.

"Uwielbiam panią, ale przerażają mnie te zmarszczki. Aż sam się boję, że mnie to czeka. Ach, ta starość" - napisał użytkownik Instagrama.

Te słowa wyprowadziły celebrytkę z równowagi i postanowiła na nie odpowiedzieć!

"Och, nie martw się, może umrzesz młodo!" - odpyskowała Anna.

Myślicie, że poszło mu w pięty?

Anna Mucha - rodzina, kariera

Anna Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. W 1990 roku wystąpiła w filmie Wajdy, a następnie jej kariera bardzo się rozwinęła. Mucha pojawiała się w popularnych w latach 90. XX wieku produkcjach. Widzowie mogli ją podziwiać w serialach takich jak: "Kuchnia polska", "Matki, żony i kochanki", czy "Bank nie z tej ziemi".

Największą sławę zyskała, gdy dołączyła do serialu "M jak miłość". Aktorka od 2003 roku wciela się w postać Magdy Budzyńskiej. 

O Musze głośno było ze względu na jej kontrowersyjny związek z Kubą Wojewódzkim. Celebrytka i dziennikarz spotykali się ze sobą w latach 2003-2007. Następnie 42-latka związała się z Marcelem Sorą, z którym ma dwóję dzieci: Teodora i Stefanię. Po rozstaniu z mężczyzną spotyka się z aktorem, Jakubem Wonsem.

Anna Mucha na swoim koncie ma również przygodę ze śpiewaniem. W 2008 roku wzięła udział w show "Jak oni śpiewają", a także z tańczeniem. Celebrytka pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami", a następnie próbowała sił jako jurorka w "You Can Dance" i "Dance Dance Dance".

Zobaczcie również

Mucha w kusym staniku dokazuje na podłodze: "Dla tych, co i tak patrzą tylko na biust"

Anna Mucha z apelem do wszystkich Polaków. Co powinniśmy robić, by żyło nam się lepiej?

Anna Mucha potwierdziła najgorsze. Trzęsienie ziemi w "M jak miłość"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy