Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska musi pożegnać się z synem. Sam tak zdecydował!

To koniec! 17-letni Tomasz Malcolm wyfruwa z rodzinnego gniazda! Co na to wszystko jego matka, Monika Zamachowska (46 l.)? Okazuje się, że wcale nie załamuje rąk. Wręcz przeciwnie, kibicuje synowi i cieszy się, że ten się usamodzielni.

Monika i Zbigniew Zamachowscy tworzą nowoczesną, patchworkową rodzinę. Aktor ma czworo dzieci z poprzedniego małżeństwa, z kolei dziennikarka doczekała się dwojga pociech, których ojcem jest Jamie Malcolm. 

Reklama

Syn i córka napawają Monikę dumą. Często publicznie chwali się ich osiągnięciami. A teraz, w rozmowie z "Faktem", podzieliła się planami syna na najbliższy czas. Okazuje się, że czeka ją rozstanie z Tomaszem... 

"Tomek wyjeżdża do USA na wymianę międzyszkolną, zamieszka tam z młodą rodziną z czwórką dzieci. Sam sobie wszystko załatwił, nikogo nie poinformował o swoich planach. Rodziców postawił przed faktem dokonanym. Jestem z niego dumna, bo się usamodzielni. Nie będzie miał pod ręką mamusi, która wszystko za syna zrobi. To świetna lekcja" - przekonuje Zamachowska. 

Ojciec Tomka miał być początkowo przerażony jego postanowieniami. Do akcji wkroczyła Monika, która go uspokoiła. "Skoro Tomek jest gotowy, by wyfrunąć z gniazda, to pozostaje go wspierać i trzymać kciuki" - deklaruje dziennikarka.

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje