Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Syn z przyjacielem

Były mąż Moniki Zamachowskiej (46 l.) rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Na uroczystości nie zabrakło syna z przyjacielem.

Jamie Malcolm poślubił 33-letnia stewardessę Sophie. Para planowała uroczystość od dawna, niestety przez problemy zdrowotne ślub był przekładany - tuż przed operacją usunięcia woreczka żółciowego w organizmie pilota wykryto bowiem sepsę.

Reklama

Przy szpitalnym łóżku wspierali Malcolma narzeczona, dzieci i była żona, która na bieżąco informowała o jego stanie zdrowia za pośrednictwem mediów. Na szczęście lekarzom udało się opanować sytuację. Dochodzenie do formy zajęło jednak kilka miesięcy.

W Nowy Rok Jamie Malcolm po raz drugi się ożenił. Na ślubie, który odbył się w szkockim mieście St Andrews, nie mogło zabraknąć dzieci.

Na profilu Moniki Zamachowskiej pojawiło się zdjęcie z uroczystości, na którym widzimy syna Tomka z przyjacielem. W podpisie dziennikarka poczyniła małą refleksję nad upływającym czasem.

"Mój syn z przyjacielem z dziecięcych lat wczoraj na weselu swojego Taty. Co się stało z czasem? Pamiętam ich obu szczerbatych..." - napisała.

Przypomnijmy, że Monikę Richardson pilot poślubił w 2001 roku. Choć para doczekała się dwójki dzieci, Zosi i Tomka, uczucie nie przetrwało próby czasu i po 11 latach rozstała się. Mimo rozwodu nadal pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje