Reklama
Reklama

Monika Olejnik zachwyca mięśniami na tle pejzaży. Rzeźba, jak u Madonny

Monika Olejnik (67 l.) spędza tegoroczny urlop na Korsyce. Jak wynika z zamieszczanych przez nią na Instagramie zdjęć, podczas wakacji nie zapomina o codziennych treningach. Właśnie pokazała zdjęcia z porannego joggingu i rozciągania.

Monika Olejnik 11 lipca obchodziła 67. urodziny. Dziennikarka nie sprawia wrażenia przywiązanej do tej daty. Na jej Instagramie próżno szukać zdjęć, świadczących o jakichś hucznych obchodach. Znacznie więcej uwagi poświęca codziennym treningom. 

Monika Olejnik nie zapomina o bieganiu

Miesiąc temu pytała  fanów, jakie trasy biegowe polecają na lato, przekonując, że „szkoda czasu na wakacje, czas na inspiracje”. Wpis zilustrowała filmikiem z porannego treningu w warszawskich Łazienkach Królewskich. 

Reklama

Musiała tam zjawić naprawdę wcześnie, bo na nagraniu rzuca się w oczy brak charakterystycznych w tym miejscu tłumów. Łazienki są otwierane o 6 rano, więc niewykluczone, że Olejnik o tej porze już tam była. 

Monika Olejnik trenuje na Korsyce

Relacja z kolejnego treningu została nagrana już na Korsyce. Jak wynika ze zdjęć zamieszczanych przez Olejnik, wakacje spędza intensywnie. Przed odwiedzaniem ulubionych miejsc, delektowaniem się lokalną kuchnią, kąpielami w morzu i oglądaniem zachodów słońca, dziennikarka nie zapomina o codziennych treningach. 

Na Instagramie pokazała zdjęcia z joggingu i rozciągania na tle zapierających dech w piersiach pejzaży. Powróciła przy tym do idei „szkoda czasu na wakacje, czas na inspiracje”. 

Fani zachwycają się mięśniami Moniki Olejnik

Na zdjęciach widać wyrzeźbione ramiona Moniki Olejnik, mogące budzić skojarzenia z muskulaturą Madonny, która również przez całe życie bardzo dba o formę. 

Pod wpisem Olejnik pojawiły się pełne podziwu komentarze. Aleksandra Popławska zapytała nawet żartobliwie:

"Dobiegłaś aż na Korsykę?!! SZACUN!!!"

Oprócz jednego komentarza, wyrażającego wątpliwość, czy dziennikarka naprawdę jest w stanie przebiec więcej niż 300 metrów, przeważał zachwyt:

"Wow, nogi pięknie umięśnione, no jednym słowem sylwetka sportowczyni".

"Podziwiam Panią, kondycja 100%. Będę brała z Pani przykład".

"Pięknie. Podziwiam Panią. Wzór do naśladowania". 

Zobacz też:
Nerwowo w domu Moniki Olejnik. Te wieści nie wróżą nic dobrego


Monika Olejnik szaleje z 15 lat młodszym ukochanym. Pasują do siebie?

Monika Olejnik wygrała z TVP. Stacja ma ją przeprosić sześć razy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy