Reklama
Reklama

Monika Mrozowska wraca pijana z imprezy. To wideo podbija sieć! "Nic się nie zmieniasz"

Monika Mrozowska (42 l.) opublikowała na Instagramie urocze nagranie, na którym wraca pijana z imprezy i zostaje przyłapana przez rodziców. Aktorka z sentymentem wspomina rolę Majki w "Rodzinie Zastępczej". To nagranie stało się hitem w sieci!

Monika Mrozowska była kiedyś gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza" na antenie Polsatu. Widzowie do dzisiaj z sentymentem wspominają jej kultową rolę Majki. 

Obecnie Monika spełnia się w roli mamy na pełen etat. Aktorka ma czwórkę dzieci z trzema różnymi partnerami

Monika Mrozowska wraca pijana z imprezy. Nagranie podbija sieć

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym wraca pijana z imprezy. Aktorka podkreśliła w swoim poście, że w okolicznościach rozpoczęcia roku szkolnego zupełnie umknął jej imprezowy nastrój, a przecież jest piątek...

Reklama

Chodzi oczywiście o scenę z "Rodziny Zastępczej", którą wspomina z sentymentem. Majka została wtedy przyłapana w progu przez rodziców. Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka wypytują w scenie córkę o to, ile wypiła alkoholu. 

Majka Kwiatkowska w rozbrajający sposób odpowiada na ich pytania. Chwali się, że wypiła 3/4 szklanki szampana, wymieszanego z sokiem pomarańczowym, po czym jej ojciec stwierdza, że "tylko ktoś nienormalny mógłby wypić coś takiego".

"Kochałam i kocham nadal ten serial! Genialna obsada",

"Nic się nie zmieniasz" - czytamy w komentarzach.

Musicie to zobaczyć!

Zobacz też:

Monika Mrozowska pokazała się topless w błocie. Goliznę zakrywają tylko majtki!

Monika Mrozowska rozlicza się z przeszłością. Poukładała relacje z byłymi

Piotr Kraśko wyszedł z ukrycia! Zrobił to dla ukochanej żony. Jak dzisiaj wygląda?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama