Reklama
Reklama

Monika Mrozowska pokazała się topless w błocie. Goliznę zakrywają tylko majtki!

Monika Mrozowska (42 l.) spędza czas w gorącej Hiszpanii. Relację ze swojego wyjazdu umieszcza w sieci. Ostatnie zdjęcie niejednego mogło wprawić w konsternację! Pokazała za dużo?

Monika Mrozowska to gwiazda "Rodziny zastępczej", jednak na tym jej osiągnięcia aktorskie w zasadzie się kończą.Celebrytka rozwija się jednak na innych płaszczyznach.

"Bawią mnie komentarze w stylu 'W końcu widać panią w pracy'. Wychodząc z takiego założenia, 99,9 procent polskiego społeczeństwa nie pracuje, bo tego nie widać na Instagramie. A ja? Tylko wyjeżdżam i podróżuję. Rano byłam na zdjęciach do programu dla jednego z klientów, za które dostanę pieniądze. Potem nagrywałam podcast, za który również dostanę wynagrodzenie. Piszę e-booki, książki, bywam też szefową kuchni na warsztatach dla kobiet. Od zeszłego roku razem z przyjaciółkami prowadzimy także własną markę dziecięcą" - wyjaśniła Monika Mrozowska.

Reklama

Prywatnie Mrozowska nie ma szczęścia do panów, którzy nie potrafią zagrzać przy niej miejsca. Aktorka ma już za sobą trzy związki. Jej pierwszym mężem był Maciej Szaciłło. Owocem związku są dwie córki Moniki: Karolina i Jagoda. Niedługo po rozwodzie kobieta poznała Sebastiana Jaworskiego, operatora filmowego, który skradł jej serce. Para rozstała się szybko, więc zdaje się, że po prostu nie nadawała na tych samych falach. W 2019 r. w życiu Moniki Mrozowskiej pojawił się Maciej Auguścik Lipka. Z nim również aktorka zaszła w ciążę, rodząc chłopczyka Lucjana. Niestety, wkrótce po narodzinach dziecka okazało się, że kochankowie nie są już razem.

Los nie raz zaskoczył Monikę, ale trzeba przyznać, że 42-latka nie załamuje się niepowodzeniami i cieszy się życiem w towarzystwie bliskich przyjaciół, co widać na ostatnim zdjęciu. 

Monika Mrozowska na odważnym zdjęciu

Monika Mrozowska postanowiła odpocząć od pracy. By odetchnąć świeżym powietrzem na łonie natury udała się do słonecznej Hiszpanii. Tam bawiła się świetnie, pozując ubłocona na plaży Punta Paloma. Aktorka z uśmiechem na ustach prezentowała kobiece wdzięki w samych majtkach, starając się zakrywać piersi dłońmi. Dobrze wygląda?

Fani Mrozowskiej reagują

Aktorka znana z "Rodziny zastępczej" może być spokojna, ponieważ jej fani zachwycili się naturalnym i odważnym zdjęciem, doceniając jej urodę. Niektórzy porównali ją nawet do bogini.

"Zjawa, ale jaka piękna",

"Bogini można się zakochać",

"No piękna jesteś",

"Cały czas to samo świetne ciało. Najpiękniejsza aktorka w Polsce",

"Wow co za kobieta",

"Super foty" - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z tymi opiniami czy uważacie, że są przesadzone?

Zobacz też:

Monika Mrozowska w ogniu krytyki! "Każde dziecko z innym"

Monika Mrozowska: Tym romansem żyła cała Polska

Monika Mrozowska rozstała się z partnerem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama