Reklama
Reklama

​Monika Mrozowska rozlicza się z przeszłością. Poukładała relacje z byłymi

Monika Mrozowska (42 l.) jest mamą czworga dzieci z trzech związków. Żaden, niestety, nie przetrwał, jednak Monika zapewnia, że między nią i byłymi ukochanymi nie ma złych emocji. W rozmowie z Agnieszką Hyży ujawniła, jak ułożyła sobie relacje z byłymi partnerami.

Monika Mrozowska przed laty zapowiadała się na aktorkę, jednak jej kariera zaczęła się i skończyła na serialu „Rodzina zastępcza”, w którym zagrała jako nastolatka. Od tamtej pory przemknęła przez kilka produkcji,  zdarzało jej się grywać epizody w „Przyjaciółkach” i „Klanie”, jednak od 5 lat nie pojawiła się na żadnym planie filmowym. Obecnie jej źródłem utrzymania są reklamy i posty sponsorowane w mediach społecznościowych. Mrozowska sama siebie uważa za influencerkę. Na Instagramie obserwuje ją 174 tysiące osób, z którymi Monika chętnie dzieli się swoją prywatnością. A sporo się tam działo. 

Reklama

Początkowo wcale się na to nie zapowiadało. W 2003 roku Monika poślubiła Macieja Szaciłłę. Na świat przyszły 2 córki, aż nagle w kwietniu 2012 roku serce Moniki zabiło szybciej na widok Sebastiana Jaworskiego. Poznali się na planie "Dzień Dobry TVN". Monika wraz z mężem promowała w kąciku kulinarnym dania kuchni wegetariańskiej, zaś Sebastian był operatorem kamery. Podobno Monika próbowała pogodzić romans z małżeństwem, co na długi czas położyło się cieniem na jej relacjach z Maciejem, zwłaszcza gdy zaszła w ciążę z kochankiem. Szaciłło zapowiedział wtedy, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Dużo czasu minęło, zanim zmienił zdanie. 

Ich relacje ociepliły się dopiero, gdy Szaciłło znalazł szczęście u boku nowej partnerki, która zresztą zdaje się podzielać jego pasje i styl życia w dużo większym stopniu niż Monika. Mrozowska za to nadrabia entuzjazmem. Na swoim Instagramie z dumą promuje kolejne ekologiczne projekty byłego męża i jego nowej żony i promuje ich autorską linie wegańskich kosmetyków. Jak wyznała w rozmowie z Agnieszką Hyży w programie „Lovi Cafe”:

Monika Mrozowska o swojej patchworkowej rodzinie

Potem poszło już z górki. Po narodzinach synka Józia związek z Jaworskim rozpadł się. Jak ujawnia Monika, sytuacja, przynajmniej dotąd, nie rozwinęła się tak pomyślnie, jak z pierwszym mężem, ale rokowania są optymistyczne:

Po zakończeniu związku z Jaworskim Mrozowska zakochała się w Macieju Auguściku-Lipce i nawet zmieniła dla niego zdanie w kwestii powiększania rodziny. Chociaż wcześniej zarzekała się, że troje dzieci w zupełności jej wystarczy, uznała, że warto zdecydować się na kolejne. W ubiegłym roku na świat przyszedł synek Lucjan, jednak związek znów nie przetrwał. W rezultacie Monika uzyskał w domu pełen przekrój wiekowy: od rocznego synka po córkę – maturzystkę. Na szczęście Monika prezentuje podejście typu: im więcej tym lepiej. Jak wyznaje, samą ją to zaskoczyło:

Zobacz też: 

Magda Mołek NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami". Potwierdzone infomacje

Chloe Ferry chwali się nieziemsko wąską talią. Jak ona to robi?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama