Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Iwona Pavlović (54 l.) namawia Monikę Kuszyńską (37 l.) do udziału w programie. Wokalistka ma chyba jednak inne plany...

Słowa, które niedawno padły z ust Iwony Pavlović, wywołały sporo zamieszania i słuszne pytanie: czy Monika Kuszyńska  mogłaby wystąpić w Tańcu z gwiazdami? Telewizja Polsat jest na to gotowa, jurorzy też...

Reklama

- Znamy zasady oceniania takich par - powiedziała Iwona w rozmowie z Plejadą. - Chciałabym, żeby Polska była na to gotowa, żebyśmy wszyscy byli tolerancyjni. Moniko, zapraszamy cię, jesteś cudowną osobą! - zachęcała.

Sprawa nie jest jednak taka prosta. Piosenkarka ma już plany na najbliższe 2 lata. Najważniejsza jest opieka nad 3-miesięcznym synkiem Jeremim, a także operacja wszczepienia komórek macierzystych bezpośrednio do rdzenia kręgowego za pomocą specjalnego aplikatora.

Komórki te, pozyskane ze szpiku kostnego, stymulują regenerację uszkodzonego kręgosłupa i mogą przyczynić się do odzyskania sprawności w nogach.

Postawę Moniki bardzo ceni Iwona Pavlović. - Pokazuj ludziom, że wszystko jest możliwe. Jesteś fantastyczna! - apelowała.

Monika Kuszyńska, choć doznała wielkiego nieszczęścia, nie poddaje się. Wyszła za mąż, znów występuje. Na wózku inwalidzkim reprezentowała nawet Polskę na Eurowizji!

Jest bardzo samodzielna: prowadzi samochód, jeździ na rowerze. Od lat ogląda też program, a w tej edycji kibicuje niesłyszącej Monice Cichosz (26 l.). Udział w show na pewno byłby dla niej wielkim wyzwaniem.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Monika Kuszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje