Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Żebrowski i jego żona chcą mieć trzecie dziecko?!

Aktor jest troskliwym ojcem dwóch synków. Wierzy, że na tym nie koniec...

Na uroczystej gali w Teatrze Polskim odbierał drugą w karierze Telekamerę. W tym ważnym dla siebie momencie Michał Żebrowski (43 l.) pojawił się w towarzystwie ukochanej żony, Aleksandry (29 l.).

Reklama

Sympatyczna, inteligentna i zjawiskowo piękna Aleksandra Żebrowska robiła furorę. Aktor dumnie przedstawiał żonę zaproszonym na uroczysty wieczór gościom. - Na salonach wygląda jak piękny ptak - podsumowała jego koleżanka.

Tym samym aktor uciął pojawiające się plotki, że para przeżywa kryzys. W środowisku spekulowano, że Aleksandra jest już znudzona rolą "żony przy mężu".

Marzy o własnej karierze w dobrze jej znanym świecie promocji i marketingu. Michał nie jest tym zachwycony. Wolałby, by jego partnerka oddała się całkowicie roli mamy Franka (6 l.) i Henia (3 l.).

Skąd takie głosy? Może dlatego, że aktor nie kryje swych konserwatywnych poglądów? Nieraz powtarzał, że wyznaje tradycyjne wartości. Dobrem największym jest rodzina, a szczęściem - uśmiech dziecka.

Rodzinę wielodzietną uznaje za model idealny. Sam ma dwie siostry, z którymi jest blisko związany. Jego żona natomiast cieszy się aż sześciorgiem bardzo kochającego się rodzeństwa.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje