Reklama
Reklama

Michał Malitowski tworzył choreografię dla Zełenskiego! „Wtedy ja byłem jego bohaterem”

Michał Malitowski (42 l.) w ostatnim wywiadzie przyznał się do niebywałej rzeczy. Okazuje się, że polski tancerz, będąc jurorem w ukraińskiej wersji „Tańca z gwiazdami”, przygotowywał choreografię dla Zełenskiego. Jak zaznaczył, razem z żoną bezustannie wspierają walczącą Ukrainę.

Wołodymir Zełenski zanim został prezydentem Ukrainy, trudnił się sztuką. Był bowiem satyrykiem, aktorem oraz… tancerzem. Chociaż posiadł wykształcenie prawnicze jego kariera zawodowa, która rozpoczęła się w latach 90., gdy dołączył do lokalnej grupy kabaretowej, potoczyła się w zaskakujący sposób, pozwalając mu objąć najważniejszy urząd w kraju już w 2019 roku. Okazuje się, że przed objęciem stanowiska, Zełenski współpracował z polskim tancerzem Michałem Malitowskim

Reklama

Michał Malitowski tworzył choreografię dla Zełenskiego!

W rozmowie z dziennikarką "Dzień dobry TVN" Malitowski zdradził, że przygotowywał choreografię dla prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego, gdy ten brał udział w ukraińskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Jak zaznaczył, obecny prezydent Ukrainy musiał się wówczas namęczyć, by udało mu się poprawnie wykonać wszystkie kroki.

Wojna w Ukrainie poruszyła polskiego tancerza i jego życiową wybrankę. Razem bezustannie wspierają naszych sąsiadów. Postanowili, że na początku kwietnia zorganizują wspólnie event taneczny w Sopocie pod hasłem "Help Ukraine", z którego środki zostaną przekazane na Ukrainę.

Michał Malitowski - kto to?

Michał Malitowski jest tancerzem tańca towarzyskiego, a przy tym trenerem tańca oraz osobowością telewizyjną bowiem mężczyzna od 2012 roku związany jest ze stacją Polsat. To właśnie tam od ośmiu lat pełni rolę sędziego w show "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami". Opinie Malitowskiego spotykają się z powszechnym uznaniem, a jego zdanie liczy się w branży tanecznej, dlatego był również jurorem w programach "World of Dance Polska" oraz "Got to Dance. Tylko taniec". Malitowski długo pozostawał wolnym strzelcem, jednak w 2020 roku wziął ślub z Yuliyą Phillips, mieszkającą w Australii tancerką oraz instruktorką tańca. Warto zauważyć, że miłość gwiazdy Polsatu  ma ukraińskie korzenie - z tego względu temat wojny jest dla pary wyjątkowo istotny.

Zobacz też:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Malitowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy