Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maserak, a teraz Pavlović. Kaczorowska może pożałować swoich słów [POMPONIK EXCLUSIVE]

Agnieszka Kaczorowska nieźle sobie nagrabiła. Wypowiadając się krytycznie o nowym jurorze „Tańca z gwiazdami”, Tomaszu Wygodzie, podpadła nie tylko Rafałowi Maserakowi, ale także Iwonie Pavlović, która nie zostawiła na niej suchej nitki.

"Taniec z gwiazdami" z nową obsadą jurorską

W niedzielny wieczór program "Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę po prawie dwuletniej przerwie. I to od razu w odświeżonej formule. Zmiany zaszły przede wszystkim w obsadzie jurorskiej. Z poprzedniej ekipy "ostała się" tylko Iwona Pavlović, która z "TzG" jest związana od samego początku i wiele osób nie wyobraża sobie tanecznego show bez niej.

Reklama

Po raz pierwszy w tej roli zadebiutował Rafał Maserak, który dotąd zawsze był po drugiej stronie i uczył tańczyć przypisaną mu gwiazdę. Za stołem jurorskim w obecnej edycji debiutuje także Ewa Kasprzyk oraz choreograf Tomasz Jan Wygoda, wokół którego Agnieszka Kaczorowska zrobiła ostatnio sporo zamieszania.

Dosadny komentarz Kaczorowskiej na temat Tomasza Wygody

Gwiazda "Klanu", która w przeszłości uczyła tańczyć w "TzG", a teraz miała chrapkę na zostanie jurorem, wypowiedziała się w dość niewybredny sposób na jego temat.

"Może jestem za bardzo zawodowa i profesjonalna we wszystkim, co robię, natomiast jest to człowiek z zupełnie innego świata tańca i prawdopodobnie będzie skupiał się na walorach artystycznych, emocjonalnej części występów itd. Jest to człowiek wywodzący się z innego stylu tańca. Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać, czyli dla tancerzy towarzyskich nie jest autorytetem. Tak jak ja jestem nikim w świecie hip-hopu i nigdy nie podjęłabym się oceniania hip-hopowego konkursu, bo nie jestem w tym specjalistą (...)" - powiedziała kilka dni temu w wywiadzie dla Plotka.

Jej słowa tuż przed startem "TzG" w rozmowie z nami skomentował Rafał Maserak, który wprost stwierdził, że jego koleżanka chyba nieco "odleciała" i najwyraźniej ma żal, że to nie ją wybrano do roli jurorki.

Ivona Pavlović komentuje słowa Kaczorowskiej

Po zakończonym premierowym odcinku "Tańca z gwiazdami" nasz reporter miał okazję porozmawiać z Iwoną Pavlović. Czarna Mamba odniosła się do cierpkich słów Kaczorowskiej na temat Tomasza Wygody. Być może nie była aż tak bezpośrednia jak Rafał Maserak, jednak też nie gryzła się w język.

"Kiedy Agnieszka Kaczorowska tańczyła turniejowo, naśmiewała się z tancerzy w programie "Taniec z gwiazdami", bo uważała, że są beznadziejni, źle tańczą. Potem, jak zaczęła tańczyć sama, zmieniła zdanie. Później, z tego co wiem, bo to jest też gdzieś w internecie, naśmiewała się z nas sędziów, że też jesteśmy do niczego. Potem sama kandydowała do tego, żeby zostać sędzią. Teraz podważa wiarygodność Tomka" - wyznała nam.

"Nie jest dla mnie absolutnie wiarygodna, a że sobie mówi, każdy ma takie prawo, żeby sobie mówił, co sobie chce i co mu do głowy przyjdzie. Ale moim zdaniem czasami lepiej milczeć albo zastanowić się trzy razy nad tym, co się mówi. Dla mnie Tomasz Wygoda jest wielkim autorytetem, nie w mojej dziedzinie, nie w tańcu towarzyskim, natomiast jest autorytetem w swojej dziedzinie. Mało tego, wielu tancerzy towarzyskich, których znam, bo rozmawiałam na turniejach, korzystali też z jego usług, żeby rozwijać swoje talenty taneczne. Także nie jest to osoba, która kompletnie nieznana w kręgu tańca towarzyskiego. Jest. Widocznie Agnieszka ma za małą wiedzę na ten temat" - dodała.

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska mierzy się z poważnym zarzutem. Pokrętnie wybrnęła...

Zaskakujące sceny w domu Kaczorowskiej. Fani nie kryją oburzenia

Kaczorowska stawia na spontaniczne święta. Liczy na "wyrwanie się z domu"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy