Reklama
Reklama

Marina Łuczenko już zapowiada Szczęsnemu: "Za trzy lata"

Marina Łuczenko miała okazję gościć na drugim ślubie Anny i Roberta Lewandowskich. Najwyraźniej udzieliła jej się ślubno-weselna aura, bo już sama zaczęła planować odnowienie przysięgi z Wojciechem Szczęsnym. Zanim jednak do tego dojdzie, musi minąć jeszcze trochę czasu.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny też wezmą modny drugi ślub?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny byli gośćmi Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego, którzy postanowili odnowić przysięgę małżeńską z okazji 10. rocznicy ślubu. Na imprezie w pięknej Toskanii pojawili się między innymi Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną i Quebonafide z Natalią Szroeder.

Reklama

Marina ma teraz dobrą passę

Marina zaprezentowała się w sukience za 12 tysięcy złotych. Suknia przypominająca malowany obraz na błękitnym tłem u dołu kończyła się zwierzęcym printem w panterkę.

Marina i Wojciech obecnie przebywają w Warszawie. Według ostatnich plotek, Marina może zostać następczynią Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice of Poland". Dodatkowo wygryzła Małgorzatę Rozenek ze współpracy. Marina została ambasadorką firmy, która sprzedaje, kolczyki, pierścionki, bransoletki, łańcuszki, czy zegarki tej firmy.

Wygląda na to, że jej dobra passa trwa.

Marina Łuczenko już odgraża się Szczęsnemu: "Za trzy lata"

Z okazji najnowszej kampanii reklamowej dla firmy jubilerskiej Marina nawiązała do drugiego ślubu Lewandowskich. Czy też ma zamiar powtórzyć swoje ślubowanie z Wojtkiem? Okazuje się, że tak, ale najpierw na imprezę z pompą trzeba zarobić.

"Za trzy lata. Ja już powiedziałam mojemu mężowi: "Kochanie, szykuj diamenty" (...) na pewno jakiś nowy piękny pierścionek znajdzie się w mojej kolekcji" - powiedziała Marina dla Pudelka.

Już nie możemy się doczekać, czy pobiją imprezę Lewandowskich!

Zobacz też:

Marina opowiedziała o chorobie nowotworowej. "Dowiedziałam się, że mam nowotwór na jajniku"

Szczęsny musiał walczyć o Marinę. Wokalistka umówiła się z nim, by dać mu kosza

Drewniany taniec Lewandowskich podzielił internautów. W komentarzach wrze

Niewesoło w domu Lewandowskich. Anna niespodziewanie odkryła, co planuje żona Górskiego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Wojciech Szczęsny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy