Reklama
Reklama

Marina i Wojciech Szczęśni opływają w luksusy. W to inwestują miliony

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Nie jest tajemnicą, że bramkarz polskiej reprezentacji nieźle zarabia w Juventusie Turyn, gwiazdy nie mogą więc narzekać na brak środków do życia. Znaleźli zresztą dobry sposób na inwestowanie pieniędzy.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Para jak z obrazka

Początki ich relacji były dość oryginalne. Szczęsny ponoć wypatrzył zdjęcie przyszłej żony w internecie, a że bardzo mu się spodobała, poruszył niebo i ziemię, żeby zdobyć jej numer telefonu. O kontakt z wokalistką musiał się mocno postarać - ona mieszkała wówczas w Ameryce, a on w Londynie. Poza tym na początku nawet nie kojarzyła, kim on jest; dopiero koleżanki ją uświadomiły.

Kiedy spotkali się po raz pierwszy na żywo, Wojtek był zachwycony Mariną. Już po kilku randkach powiedział jej: "Ty jeszcze o tym nie wiesz, ale my będziemy razem". I miał rację. Choć wokalistka początkowo zachowywała dystans do znajomości z piłkarzem, po którym spodziewała się raczej przelotnych romansów niż lojalności i prawdziwej miłości, szybko dostrzegła, jak wartościowym jest człowiekiem. 

Reklama

W 2015 r. para się zaręczyła, a niespełna rok później była już po ślubie. Pod koniec czerwca 2018 r. na świat przyszedł ich syn Liam. Niebawem rodzina Szczęsnych ponownie się powiększy - zakochani oczekują bowiem przyjścia na świat córeczki.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny mają miliony na koncie. W to inwestują najwięcej

Oprócz grania od 2009 r. w reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny nieustannie rozwija też swoją karierę klubową. Wcześniej był związany z Arsenalem i AS Roma, obecnie zasila szeregi Juventusu Turyn. Jego zarobki wynoszą 6,5 mln euro za sezon i należą do jednych z najwyższych w drużynie. Wszystko wskazuje na to, że niebawem dołączy do klubu Al-Nassr, tegorocznego wicemistrza Arabii Saudyjskiej, w którym zaoferowano mu ponoć wypłatę wynoszącą 20 mln euro.

Nic dziwnego, że 34-latek wraz z żoną mogą sobie pozwolić nie tylko na znajdujący się we Włoszech luksusowy apartament z tarasem i pięknym widokiem, ale i na kilka nieruchomości rozsianych po całej Europie. W Warszawie zawsze mogą zatrzymać się w mieszkaniu albo w domu niedaleko stolicy, który traktują jako weekendową, letnią odskocznię od dużego miasta. Wciąż na etapie budowy pozostaje też ich posiadłość w sercu miasta.

W grudniu 2021 r. para zakupiła również działkę w uwielbianym przez nią Zakopanem, na ten moment nie wiadomo jednak, czy na niej również trwają prace budowlane. Największe wrażenie robi jednak willa w hiszpańskiej Marbelli, z której okien można podziwiać Morze Śródziemne. Na co dzień gwiazdy mogą w niej wypoczywać w przestronnym salonie z białymi kanapami oraz ochłodzić się w ogrodowym basenie.

Zobacz też:

Marina Łuczenko-Szczęsna podpadła Dodzie. Padły mocne słowa

Marina pokazała się z dawno niewidzianą teściową. Wyglądają jak siostry

Wojciech Szczęsny pod lupą. Prywatne sprawy w końcu wyjdą na jaw

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Wojciech Szczęsny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy