Reklama
Reklama

Wszystko jasne. Marina i Wojciech Szczęśni z samego rana przekazali wieści o dziecku

Ciężarna Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcia z baby shower, przy okazji gwiazda zdradziła płeć dziecka. Szczęśni doczekają się córeczki, czy jednak będzie to drugi syn? Wszystko jest już jasne.

Wszystko jasne. Marina i Wojciech Szczęśni z samego rana przekazali wieści o dziecku

Marina i Wojciech Szczęśni są już rodzicami syna Liama. Kilka tygodni temu para na Instagramie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. W social mediach pojawiło się wówczas rodzinne zdjęcie, na którym Liam przytula się do brzuszka mamy. Internauci byli rozczuleni. Zaczęły spływać gratulacje. 

Córka czy syn? Znamy płeć dziecka Wojciecha i Mariny Szczęsnych

Teraz, także na Instagramie, Marina pochwaliła się innym radosnym wydarzeniem. Właśnie odbył się baby shower żony bramkarza reprezentacji. Celebrytka zamieściła kilka fotek z uroczystości, nie zabrakło także podziękowań. 

Reklama

"Chciałabym podziękować cudownym kobietom, którymi mam przyjemność się otaczać i na które zawsze mogę liczyć!"- napisała Marina. 

Przy tej okazji Marina i Wojciech Szczęśni zdradzili także płeć dziecka. Małżonkowie będą mieć córkę. Mogliśmy się tego domyślić już po fotografiach z uroczystości, gdzie dominował róż, a podpis nie pozostawił żadnych wątpliwości. 

"It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę" - podzieliła się wspaniałymi wieściami Marina. 

Zobacz też:

Marina Łuczenko-Szczęsna wygadała się w sprawie ciąży. Teraz już wszystko jasne

Marina Łuczenko pokazała się w sukni ślubnej. Fani gratulują

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Wojciech Szczęsny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy