Reklama
Reklama

Marianna Schreiber bezlitośnie o Annie Lewandowskiej. Tak nie wypada

Marianna Schreiber znów w mocnych słowach wypowiedziała się o Annie Lewandowskiej. W dodatku zaznaczyła, że nie zamierza przepraszać. Czy Ania Lewandowska zdecyduje się w końcu odpowiedzieć?

Marianna Schreiber nie przepada za Anną Lewandowską

Marianna Schreiber to polska celebrytka, która ściągnęła na siebie uwagę, występując w programie "Top Model". Zrobiła to za plecami męża, co nie budziłoby zdziwienia, gdyby nie fakt, że mówimy o znanym polityku. Marianna była w związku małżeńskim z Łukaszem Schreiberem, dopóki w marcu tego roku z dnia na dzień dowiedziała się, że wniósł on o rozwód. Marianna Schreiber jest również znana z kontrowersyjnych wypowiedzi. W ostatnim czasie najchętniej wypowiada się o Annie Lewandowskiej. Psycholożka twierdzi, że żona Roberta Lewandowskiego ma poważny problem ze sobą.

Reklama

Schreiber o Lewandowskiej: “To nie jest normalne"

Marianna Schraiber w mocnych słowach wypowiada się na temat hobby, któremu Anna Lewandowska poświęca czas od ponad roku. Chodzi o bachatę. To zmysłowy taniec, który Ania zaczęła ćwiczyć na przestrzeni 2022-2023 roku. Bachata wywodzi się z Dominikany i polega na tak bliskim kontakcie z partnerem, by odbiorca miał wrażenie, że są oni jednością. W celu uzyskania tego efektu podczas tańca partnerzy wyprowadzają ruchy z bioder, a ich nogi najczęściej lądują pomiędzy nogami tego drugiego. To właśnie nie podoba się Mariannie Schreiber.

Schreiber uważa, że bachata nie przystaje mężatce. Celebrytka twierdzi, że jeśli jest się związaną z tak wpływowym i szanowanym człowiekiem jak Robert Lewandowski, to nie powinno uprawiać się tańca, w którym kroki co chwilę kończą się pomiędzy nogami obcego mężczyzny.

"Anna Lewandowska ma bardzo sławnego męża, bardzo szanowanego na cały świat. I zobacz, Anna Lewandowska za każdym razem ociera się o innego (...). Tak już wspomniałam i nie zamierzam za to przepraszać. I uważam, że no sorry, nie jest to do końca normalne" - stwierdziła cytowana przez portal "Party". 

CZYTAJ TEŻ: Paulla dopiero co przeprowadzała się dla miłości, a tu takie wieści. Stało się

Co na to Lewandowska?

Ania Lewandowska jest zachwycona swoją nową pasją. Trenerka nawet już kilkukrotnie przyznała, że bachata sprawia, że potrafi odpuścić napięcie, odprężyć się i czuć się bardziej kobiecą.  Choć Schreiber już nie pierwszy raz wypowiada się nieprzychylnie pod adresem Lewandowskiej, nie liczylibyśmy na to, że trenerka zareaguje na zaczepki psycholożki. Ania na co dzień stroni od wdawania się w nieprzyjemne kontakty ze swoimi obserwującymi i rzadko odnosi się do przykrych treści w mediach na jej temat.

ZOBACZ TEŻ:

Schreiber narzeka na koszty życia w stolicy. To nie ceny jedzenia spędzają jej sen z powiek

Nowe wieści ws. rozwodu Schreiber. Niewiarygodne, co nagle wyjawiła o mężu

Lewandowska nie dała forów Rozenek. Znajomości nie pomogły


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy