Reklama
Reklama

Marcin Meller: najpierw zawał, później Covid. Dziennikarz w poruszającym wyznaniu mówi o zdrowiu

Marcin Meller (53 l.) w obszernym wpisie na Facebooku zdobył się na bardzo szczere wyznanie na temat swojego zdrowia. Aktor przyznał, że rok temu przeszedł zawał serca, a obecnie złapał Covid. "Zabrakło mi dwóch tygodni do trzeciej dawki" - napisał dziennikarz. Jak się obecnie czuje?

Marcin Meller to wzięty dziennikarz, który swoją karierę rozpoczął już dekady temu. Absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, najpierw zaczął od prasy, później trafił do telewizji i radia, specjalizując się w tematach politycznych. W 2000 roku prowadził program "Agent", zaś 2005 roku u boku Kingi Rusin został gospodarzem programu "Dzień dobry TVN", gdzie pracował do 2008 roku.

Reklama

Obecnie prowadzi swój program "Drugie śniadanie mistrzów" na antenie TVN24, w którym razem z zaproszonymi gośćmi komentuje bieżące wydarzenia polityczne i społeczne.

Marcin Meller o problemach ze zdrowiem

Dziennikarz w poruszającym wpisie na Facebooku otworzył się nie tylko na temat swojego zdrowia, ale i podejścia do własnego zdrowia. Przyznał, że ostatnio zachorował na Covid-19.

Zachorowanie na koronawirusa było dla Marcina Mellera trudne, a wręcz przerażające. Wszystko dlatego, że kilka miesięcy wcześniej trafił do szpitala z zawałem serca, powstałym na skutek przerzutu zapalania płuc na mięsień sercowy.

Marcin Meller wyznaje, że kiedyś nie szanował swojego zdrowia

Popularny dziennikarz wyznał, że dopóki nie zaczęły się poważne problemy, miał dosyć lekceważące podejście do swojego zdrowia. Dotychczas wydawało mu się, że jest nieśmiertelny i może wszystko.

Te wszystkie wydarzenia sprawiły, że Marcin Meller zmienił podejście do swojego życia. Zaczął dbać o siebie, do czego namawia również innych.

Zobacz też:

Prawda o Kamili z "Rolnika" wyszła na jaw!

Beztroski Karolak przyłapany na gorącym uczynku!

Chloe Ferry zachwyca na gali

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Meller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama