Reklama
Reklama

Marcin Hakiel zdradził sekret córki. Helenka ma niezwykłe umiejętności artystyczne po rodzicach

Marcin Hakiel bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Niedawno zrobił wyjątek i podczas jednego z wywiadów wypowiedział się na temat swoich ukochanych dzieci. Okazuje się, że jedna z pociech tancerza najprawdopodobniej pójdzie w jego artystyczne ślady.

Marcin Hakiel to zaradny biznesmen

Marcin Hakiel od kilku lat prowadzi dobrze prosperującą szkołę tańca. Pomimo wielu obowiązków gwiazdor zawsze znajduje czas by zająć się swoimi ukochanymi dziećmi. W małżeństwie z Katarzyną Cichopek doczekał się bowiem dwójki pociech - Adama oraz Helenki.

Zobacz też: Marcin Hakiel zdradził swój wielki sekret. Nareszcie przyznał się do tego, co było widać gołym okiem

Reklama

Marcin Hakiel opowiedział o swoich pociechach

Marcin Hakiel w najnowszym wywiadzie opowiedział nieco więcej o swoich pociechach. Reporterka serwisu jastrzabpost.pl zapytała go o to, jakie hobby mają jego dzieci. Na jaw wyszło, iż tylko córka Helenka interesuje się sztuką.

40-latek chętnie wspiera swoje dzieci w ich pasjach. Tancerz uwielbia oglądać ciągły rozwój pociech: "Syn nie. Syn bardziej zdecydowanie kopie piłkę. Nawet dzisiaj podwoziłem go na boisko, gdzie spędzał czas z kumplami. Córka jest zdecydowanie bardziej artystyczna, chociaż nie wiem, czy interesuje ją sam taniec, bo ona woli taki musical, jeździ na obozy, gra na pianinie. Ostatnio dołączyła do chóru, niedługo ma pierwszy występ, więc jest namaszczona tym artyzmem" - powiedział Hakiel.

Marcin Hakiel zabierze dzieci na wakacje

Marcin Hakiel w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl wyjawił prawdę na temat zbliżających się wakacji. Okazuje się, że zostały one już wcześniej zaplanowane.

"Wakacje mamy już podzielone. Każdy z nas bierze dzieci na swoje wyjazdy, plus nasze dzieci są już na tyle duże, że dużo czasu spędzają na obozach" - przyznał tancerz.

Adam pojedzie na obóz survivalowy, z kolei Helenka uda się na obóz muzyczny, a później na konny.

"Syn wyjeżdża na taki obóz survivalowy, córka na obóz musicalowy, też na obóz konny, więc jak te obozy się zsumuje, to tego czasu sam na sam z dzieckiem jest mniej niż jak wtedy, kiedy były małe" - powiedział Marcin.

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski rozszalał się za granicą. Kolejnym razem Kasia nie puści go samego?

Tak Kozidrak i Skrzynecka grały nóżkami na Businesswoman Awards 2023. Jedna lepiej, druga gorzej

Zgoda na komunii, a teraz takie wieści o Cichopek i Hakielu. Oto co wydarzyło się w restauracji


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy