Reklama
Reklama

Marcin Hakiel przerwał milczenie po odejściu Kaźmierskiej. W końcu mógł się tym podzielić

Chociaż Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel decyzją widzów pozostali w "Tańcu z gwiazdami", okazuje się, że pary celebrytów nie będziemy oglądać już na parkiecie. Wszystko z powodu kontuzji gwiazdy "Królowych życia". Decyzję swojej programowej partnerki zdążył już skomentować były mąż Katarzyny Cichopek. Jak zareagował na sensacyjne wieści?

Dagmara Kaźmierska zachwyciła fanów "Tańca z gwiazdami"

Udział Dagmary Kaźmierskiej"Tańcu z gwiazdami" od pierwszego odcinka wzbudzał ogromne kontrowersje. Celebrytka, która zdobyła sławę dzięki swoim występom w reality show "Królowe życia", rywalizowała o Kryształową Kulę w parze z Marcinem Hakielem.

Reklama

Po emisji premierowego odcinka tanecznego show telewizji Polsat w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że były małżonek Katarzyny Cichopek nie jest zbyt zadowolony ze swojej partnerki.

Celebryci szybko rozwiali jednak wątpliwości fanów i zaprzeczyli zaskakującym pogłoskom.

"On w ogóle powiedział, że to są bzdury. Nawet nie rozmawialiśmy o tym, tylko gdzieś pomiędzy były jakieś kolejne wywiady i o tym wspominali" -mówiła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Plejadą.

49-latka nie ukrywała, że jej problemy zdrowotne nie pozwalają jej na to, by na parkiecie dawać z siebie wszystko.

"Natomiast zdaję sobie sprawę, że to byłoby naturalne z jego strony, no bo dostał słabą partnerkę, zważywszy na mój stan zdrowia i te nogi. Nie jestem jego wymarzoną partnerką, sorry, Marcin. Za dużo nie poszaleje" - dodała z rozbrajającą szczerością.

Dagmara Kaźmierska podjęła zaskakujacą decyzję

Mimo tego parze udało się zyskać sympatię widzów i choć w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" celebryci zapisali się w historii programu jako duet, który za swój taniec zdobył najmniej punktów, przeszli do następnego etapu.

To jednak nie wystarczyło, by rywalizować o Kryształową Kulę. Dagmara Kaźmierska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest zmuszona zrezygnować z dalszych występów w tanecznym show. Wszystko z powodu poważnej kontuzji.

W związku z tym, na komentarz Marcina Hakiela, który także nie zatańczy już w tej edycji programu, nie trzeba było zbyt długo czekać. Wygląda na to, że były mąż gwiazdy "M jak miłość" bardziej przejął się zdrowiem swojej koleżanki niż tym, że celebryci odpadli z rywalizacji.

"Moja wspaniała gwiazda zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Oczywiście zdrowie jest najważniejsze. Wszyscy trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej było jak najlepiej z tym zdrowiem. Chciałem od siebie dodać, że bardzo dziękuję Dagmarze za ten wspólny czas. Dla mnie jest zwyciężczynią, bo pomimo swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo, udało nam się kilka choreografii zrobić. Dla mnie to był super czas i jesteś jak najbardziej zwyciężczynią tego programu dla mnie" - przyznał doświadczony tancerz.

Czy 40-latek pojawi się jeszcze w tanecznym show Polsatu? Celebryta pozostawił tę sprawę otwartą.

"To już nie moje decyzje, ja zostałem zaproszony do tej edycji i właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zakończyłem swój udział" - podsumował podczas relacji w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Marcin Hakiel odcina się od zamieszania wokół Kaźmierskiej

Dominika od Hakiela zaskoczyła wszystkich. Jest nie do poznania

Narzeczona Marcina Hakiela chwali się testem ciążowym. Opublikowali już oświadczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Marcin Hakiel | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy