Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka olśniewa na ramówce Polsatu w sukni od Zienia. Subtelność ma moc!

Marcelina Zawadzka na prezentację wiosennej ramówki Polsatu wybrała suknię od Macieja Zienia. Drapowana, połyskliwa kreacja, ozdobiona kwiatem przyciągała spojrzenia. To była najlepsza kreacja wydarzenia?

Marcelina Zawadzka w telewizji Polsat

Marcelina Zawadzka w grudniu 2021 roku dołączyła do ekipy Telewizji Polsat i od razu została oddelegowana do prowadzenia Sylwestra z Polsatem. Celebrytka ma doświadczenie w prowadzeniu dużych imprez. Przez lata prowadziła koncerty, w tym sylwestrowe, organizowane przez telewizje publiczną. Dziś z jej talentów korzysta na szczęście Polsat.

W Telewizji Polsat Marcelina prowadzi, wraz z Iloną Krawczyńską oparty na szwedzkim formacie reality show „Farma”. Rzecz jasna, Zawadzkiej nie mogło zabraknąć na czwartkowej prezentacji wiosennej ramówki stacji. Jak się tam zaprezentowała?

Reklama

Marcelina Zawadzka olśniewa w kreacji od Zienia

Na tę okazję celebrytka wybrała kreację od Macieja Zienia, uszytą z połyskliwej, misternie udrapowanej tkaniny. Suknia sprawia wrażenie skromnej: sięga niemal do kostek, ma długie rękawy i bardzo oszczędny dekolt, jednak kunszt kryje się w kroju, podkreślającym sylwetkę byłej Miss Polonia.

Romantyzmu dodaje różowy kwiat na ramieniu. Zawadzka podkreśliła subtelność kreacji delikatnym, rozświetlającym makijażem. Jak się okazuje, nie trzeba koniecznie błyskać golizną, by przyciągnąć spojrzenia. Innych świetnych stylizacji na wiosennej ramówce jednak nie brakowało, dlatego trudno wybrać tylko jedną - najlepszą.

Zobacz też:

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Stylówki młodego pokolenia na ramówce Polsatu. Kto wypadł najlepiej?

Marcelina Zawadzka na "gorących" zdjęciach. Tak świętowała urodziny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiosenna Ramówka Polsat 2022 | Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy