Reklama
Reklama

Mama Ginekolog oblała egzamin. Joanna Jabłczyńska pociesza: też nie zdałam

Nicole Sochacki-Wójcicka (37 l.), znana w sieci jako Mama Ginekolog, poinformowała, że oblała egzamin z ginekologii i położnictwa. Pocieszyć postanowiła ją Joanna Jabłczyńska, która swego czasu nie zdała egzaminu radcowskiego.

Kim jest Mama Ginekolog?

Mama Ginekolog to polska influencerka oraz lekarz na ostatnim roku specjalizacji z ginekologii i położnictwa w I Klinice i Katedrze Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dwa lata spędziła w Londynie, gdzie pracowała w ośrodku diagnostyki prenatalnej na świecie u prof. Kyprosa Nicolaidesa.

Wychowała się w Wiedniu. Do Polski przyjechała wraz z rodziną na początku lat 90. Jej mama, Ewa Sochacka, była wydawcą pisma "Dom&Wnętrze", a w ich domu kręcono słynnego "Killera".

Reklama

Mężem "Mamy Ginekolog" jest lekarz, Jakub Wójcicki (pokazują się razem na Instagramie), z którym blogerka ma dwoje dzieci: urodzonego w 2015 r. Rogera i trzy lata starszego Gilberta.

Ostatnio poinformowała, że podchodziła do egzaminu kończącego specjalizację, ale nie udało jej się go zaliczyć, bo poległa na jednym z pytań.

Napisała, że "dała z siebie wszystko" i stara się z każdej życiowej wpadki, z każdego problemu, wyciągnąć wnioski. Zaprosiła również swoich followersów do gabinetu na wizytę.

Jabłczyńska: ja też nie zdałam

Ze słowami otuchy pospieszyła Joanna Jabłczyńska, która także ma za sobą niezdany egzamin radcowski. Aktorka, znana z serialu "Na Wspólnej", w bardzo życzliwym wpisie na Instagramie napisała, że zdanie egzaminu za drugim razem nie zmieniło nic w jej pracy.

Dalej Joanna Jabłczyńska zaprosiła Mamę Ginekolog na "wspólne świętowanie", bo - jak napisała - niełatwo jest osobom znanym ponosić porażki. Ona sama doskonale pamięta, jak internauci komentowali jej potknięcia.

Zobacz też:

Bożena Dykiel walczy ze straszną chorobą

Pijany kierowca zniszczył mu życie. Premier obiecał rentę

Zaparowane okna po nocy? Jak się pozbyć wilgoci

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mama Ginekolog | Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy