Reklama
Reklama

Paulla: Joanna Jabłczyńska była jej adwokatem! To ona pomogła wziąć jej rozwód (TYLKO U NAS)

Paulla (42 l.) kilka lat temu rozwiodła się z Rafałem Matysiakiem. Kulisy jej rozstania nigdy nie ujrzały światła dziennego. Aż do teraz! W rozmowie z nami piosenkarka opowiedziała, dlaczego rozstała się z mężem, a wyjawiła, że jej adwokatem była Joanna Jabłczyńska (35 l.)!  

Paulla, a właściwie Paulina Ignasiak, zaistniała na polskiej scenie muzycznej dzięki miłosnej balladzie "Od dziś" (sprawdź!). Od razu zaczęto porównywać ją do Edyty Górniak, ze względu na łudząco podobną barwę i manierę śpiewania. 

Gwiazda do teraz nie pozbyła się łatki kopii Górniak, ale wciąż nie poddaje się i nagrywa nowe płyty. W rozmowie z Pomponik.pl po raz pierwszy otworzyła się na temat rozwodu z Rafałem. 

Reklama

Dlaczego artystka rozstała się z byłym mężem?

Piosenkarka wyznała, że podczas rozwodu Rafał zachował się bardzo przyzwoicie. W sądzie były ukochany podkreślił, że to, co artystka wypowiedziała na sali sądowej, było prawdą. Oboje w pewnym momencie życia się rozminęli, zaczęli mieć inne oczekiwania. 

Po rozwodowej rozprawie udali się na obiad do restauracji. Byli małżonkowie do dziś utrzymują przyjacielskie relacje i bardzo się lubią.

Joanna Jabłczyńska była adwokatem Paulli

W rozmowie z Pomponik.pl Paula wyjawiła nieznany dotąd fakt. Okazuje się, że prawniczego wsparcia udzieliła jej aktorka Joanna Jabłczyńska, która reprezentowała ją w sądzie. 

Przypomnijmy, że Joasia z wykształcenia jest prawniczką. 

Cała rozprawa według gwiazdy trwała 10 minut.

Myślicie, że Jabłczyńska powinna przerzucić się jednak na karierę prawniczki?  

Zobacz też:

Edyta Górniak przekazała wstrząsające wieści z Zakopanego! Ostrzegła już sąsiadów

Sylwia Grzeszczak podpadła w TVP! Szokujące, co jej zarzucono!

Marina tłumaczy się z odważnego filmiku

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla | Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy