Reklama
Reklama

Joanna Jabłczyńska miała wypadek! Odwołano jej spektakle!

Joanna Jabłczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala. W poście wyjaśniła, co się stało i przeprosiła, że z niektórych obowiązków zawodowych, nie będzie mogła się wywiązać.

Joanna Jabłczyńska zawodowo zajmuje się dwiema różnymi branżami. Jedna to aktorstwo, aktualnie znana jest głównie z serialu "Na Wspólnej" i gry w teatrze. Druga, to udzielanie porad prawnych, ponieważ z wykształcenia jest prawnikiem. 

Joanna Jabłczyńska miała wypadek

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Joanny Jabłczyńskiej ze szpitala. Aktorka ma na nim unieruchomioną nogę, prawdopodobnie złamaną. W poście na Instagramie wyjaśniła, że miała się pojawić na scenie w Białymstoku i Rawiczu, ale nie uda jej się tam dojechać, ponieważ miała wypadek i trafiła na SOR. Obrażenia były na tyle poważne, że pełną sprawność odzyska dopiero za kilka miesięcy. 

Reklama

Jabłczyńska przeprosiła widzów, ponieważ z powodu jej nieobecności odwołano spektakle. Unieruchomiono ją, co uniemożliwiło pracę aktorską. 

"A na razie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację i wrócić do sprawności" - napisała na koniec. Życzymy dużo zdrowia!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

Zobacz także:

Oliwia Bieniuk załamana po porażce w "Tańcu z gwiazdami". "Jest mi przykro" (TYLKO U NAS)

"Taniec z Gwiazdami": Piotr Mróz rozstał się z partnerką! Co się stało?

Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Maga sztuczne"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy