Reklama
Reklama

Małgorzata Socha pławi się w luksusie? Mieszka w domu wartym 2 miliony!

Małgorzata Socha (42 l.) rzadko kiedy chwali się tym, jak bardzo jest majętna. Gwiazda wykorzystuje domowe wnętrza głównie, gdy chce wypromować rozmaite produkty w ramach współpracy reklamowej. Dzięki domowej aurze jej polecenia zyskują na wiarygodności. Te małe wycinki z jej życia pozwalają zobaczyć, jak piękną posiadłość dzieli z mężem i dziećmi. Okazuje się, że piękny domek aktorki jest wart bajońską sumę!

Małgorzata Socha nie ukrywa się z tym, że reklamy to lwia cześć jej dochodów. Aktorka znana z "Przyjaciółek" chętnie występuje przed kamerami. Zwykle możemy ją znaleźć w świątecznych spotach jednej z najbardziej znanych marek biżuteryjnych w Polsce, a także w kampaniach producenta mebli, gdzie wciela się w postać wesołej synowej, która wybiera w towarzystwie teściowej modne dodatki do domu.

Nie tylko telewizja pozwala Sosze na rozwijanie swojego biznesu. Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją ponad aż milion osób. To sprawia, że w oczach reklamodawców Małgosia jest wyjątkowo atrakcyjną współpracownicą. Dzięki temu celebrytka nie może narzekać na brak propozycji, które nie tylko są łatwe do zrealizowania, ale także opłacalne.

Reklama

Wielbiciele gwiazdy Polsatu chętnie czytają jej wpisy, poznając przy tym prywatną stronę jej życia. Gosia chętnie pokazuje im piękne wnętrza swojego domu. Mieszka jak prawdziwa królowa?

Małgorzata Socha mieszka w domu za 2 miliony!

Jeden z serwisów plotkarskich donosi, że wartość nieruchomości, w której mieszka Socha z całą swoją rodzinką szacowana jest na aż 2 miliony złotych. 350-metrowy dom usytułowany jest na hektarowej działce w pobliżu Warszawy. Mimo tak wielkiej przestrzeni i bliskiego sąsiedztwa głośnej stolicy, na działce aktorki można poczuć się bezpiecznie, ponieważ otacza ją wysoki ceglany mur, który gwarantuje prywatność i skutecznie odgradza cały dom od ciekawskich spojrzeń.

Małgorzata Socha lubi stonowane odcienie, co widać na jej ścianach. W jej domu dominuje biel i rozmaite odcienie szarości. Aktorka lubi także dobrze oświetlone pokoje.

W łazience dominuje więc wielkie lustro, które nie tylko optycznie powiększa pokój, ale także świetnie nadaje się do wykonywania porannego makijażu. W centralnej części można także dostrzec dużą wannę.

Dom Małgorzaty Sochy jest także pełen kwiatów, naturalnych świec i traw pampasowych, które nadają wnętrzu nietuzinkowy klimat. A dzięki temu wnętrze staje się również dużo bardziej przytulne.

W kuchni znanej aktorki można dopatrzeć się licznych retro inspiracji. Małgosia gotuje bowiem z pomocą potężnej, kilkupalnikowej kuchni z żeliwnymi elementami. Ponadto w sercu domu nie zabrakło białych szafek z licznymi przeszkleniami, które ślicznie prezentują elegancką zastawę stołową. Natomiast w salonie prym wiodą wygodne kanapy i korpulentny kominek, który z marszu przyciąga wzrok odwiedzających. Na pewno idealnie sprawdzi się na długie zimowe wieczory!

Małgosia uwielbia także swój ogród, gdzie chętnie przesiaduje razem ze swoimi pociechami. Wspólnie z nimi dekoruje drzwi wejściowe albo pieli przydomowe grządki.

Chcielibyście mieszkać tak, jak Małgosia?

Zobacz też:

Małgorzata Socha kupowała seksowne ciuszki. Zamknęła się w sklepie i rozebrała

Małgorzata Socha mierzyła się z hejtem: "Polska pyza", "Kartofle kopać!"

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy