Reklama
Reklama

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

Małgorzata Socha jest mamą trójki pociech. Do niedawna unikała pokazywania ich twarzy, teraz jednak to się zmieniło i gwiazda „Przyjaciółek” zapozowała wraz z całą rodziną. Zrobiła to w konkretnym celu!

Tak Małgorzata Socha łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem

Małgorzata Socha jest niezwykle zajętą gwiazdą. Aktorka gra m.in. w "Przyjaciółkach", które cieszą się niesłabnącą popularnością, oprócz tego tworzy współprace reklamowe, bierze udział w różnych eventach i czynnie prowadzi swój profil na Instagramie. To wszystko udaje jej się godzić z macierzyństwem.

Socha jest mamą trojga dzieci - Zosi, Basi oraz Stasia. Wprawdzie nigdy nie stroniła od pokazywania pociech w mediach społecznościowych, jednak przez długi czas nie ujawniała ich twarzy. Dopiero niedawno się to zmieniło.

Reklama

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci!

Teraz postanowiła pokazać całą rodzinę w komplecie. Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski zapozowali do rodzinnego portretu. Okazja ku temu była szczególna. W opisie do fotki Małgorzata Socha przekazała swoim fanom informację o poradni w Instytucie Matki i Dziecka, w której można uzyskać kompleksową opiekę i diagnostykę.

Swój wpis Małgorzata Socha zaczęła jednak od wyznania wdzięczności za to, że ma zdrowe dzieci.

"Mam to ogromne szczęście, że jestem mamą tej trójki cudownych, zdrowych, uśmiechniętych rozrabiaków! ale wiem, że niestety nie zawsze tak jest..." - napisała.

W komentarzach pojawiło się wiele historii matek, które przeszły trudną drogę w związku z różnymi przejściami w ciąży. Ale - jak można było się spodziewać - wielu fanów skupiło się na urodzie pociech Małgorzaty Sochy.

Kilka osób zwróciło uwagę, że najstarsza córka - Zosia - to wykapana mama. I trudno się z tą opinią nie zgodzić, gdyż podobieństwo jest rzeczywiście uderzające.

"W środku dziewczynka cała mama przy tacie cała tata i synuś mamusi, pięknie", "Córcia w środka istna mama. Kopia dosłownie", "Jakie śliczne, dziewczynka na środku bardzo do mamy podobna" - brzmią wpisy, które "polubiło" kilkadziesiąt innych osób.

Zobacz też:

Małgorzata Socha zdradza sekret udanego związku. "Trzeba tupnąć nogą"

Małgorzata Socha trzyma kasę tylko dla siebie: "To jest akurat bardzo zdrowe"

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy