Reklama
Reklama

Małgorzata Socha kupowała seksowne ciuszki. Zamknęła się w sklepie i rozebrała

Małgorzata Socha chciała zrobić zakupy. Wybrała się w tym celu do jednego z butików. Zdjęcia z jej przebieranek trafiły do jednego z tabloidów. Czytelnicy grzmią, że to już przesada.

Małgorzata Socha: kariera

Małgorzata Socha jest jedną z bardziej lubianych polskich aktorek. Polacy pokochali ją jako Zuzę w serialu "Na Wspólnej". Pojawiła się też na małym ekranie w roli kultowej już Violi z "BrzydUli", której bezbłędne teksty na zawsze weszły do codziennego języka Polaków.

Socha zagrała też w popularnych produkcjach filmowych: "Śniadanie do łóżka", "Weekend", "Och, Karol 2" oraz "Wkręceni 2". Wiosną 2008 r. wystąpiła w show "Taniec z gwiazdami" w parze z Robertem Kochankiem. Od 2012 roku  występuje w serialu Polsatu "Przyjaciółki".

Reklama

Małgorzata Socha przyłapana na zakupach w butiku

Małgorzata Socha słynie ze swoich bardzo dobrych stylizacji. Aktorka chętnie występuje na ściankach, a jej kreacje bywają krytykowane bardzo rzadko. Socha zwykle wygląda nienagannie. Ma świetną figurę i zarówno suknie, jak i garnitury, które chętnie nosi, leżą na niej idealnie. Oczywiście taki efekt osiąga dzięki starannym wyborom podczas zakupów. 

Niedawno Małgorzata Socha odwiedziła jeden z ekskluzywnych butików na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Przymierzała między innymi seksowny, bieliźniany top. "Super Express" opublikował zdjęcia, jak gwiazda roznegliżowana wychodzi z przymierzalni i przegląda się w dużym lustrze. Aktorka mogła sobie pozwolić na swobodę, gdyż poza nią nie było innych klientów w sklepie. 

Fotografie zajętej przymierzaniem ubrań Sochy zostały wykonane zza szyby. Czytelnicy komentowali, że fotograf powinien był zachować jednak trochę umiaru i nie robić zdjęć podczas przymiarek. Małgorzata Socha ostatecznie zakupiła kilka z przymierzanych strojów, które obsługa sklepu zaniosła do jej samochodu.

Tabloid podkreśla, że Socha może sobie pozwolić na ekskluzywne zakupy i nie musi liczyć się z pieniędzmi. Spore dochody zapewnia jej udział w kampaniach reklamowych. Ostatnio z całą rodziną reklamowała jedną z marek jubilerskich. Socha współpracuje też z dużymi producentami mebli i kosmetyków, dla których reklamuje szampony i kosmetyki do makijażu. Jak wylicz tabloid aktorka z samych reklam zgrania rocznie około 3 mln złotych.

Zobacz też:

Małgorzata Socha mierzyła się z hejtem: "Polska pyza", "Kartofle kopać!"

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

Małgorzata Socha zarabia krocie. Nie uwierzycie, na czym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy